سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-SE-Plus

مدت‌هاست که شایعه‌های زیادی در مورد تلاش و تصمیم اپل برای تولید آیفون اس ای پلاس منتشر شده و حالا در گزارش اخیر وب سایت ژاپنی Mac Otacara این شایعه برای بار دیگر تائید شده است.

بر اساس گزارش‌ اخیر منتشر شده در این وب‌سایت ژاپنی، شرکت اپل تصمیم دارد تا در آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی معادل فروردین سال ۱۴۰۰ آیفون اس ای پلاس را در کنار یک محصول دیگر رونمایی کند. این تلفن هوشمند که از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به آیفون ۷ و ۸ پلاس دارد قرار است یکی از آخرین‌مدل‌های آیفون اس ای در سال ۲۰۲۱ باشد.

این وب سایت ژاپنی همچنین تأکید کرده که شرکت اپل آیفون اس ای پلاس با سایز 5.5 اینچ را همراه با یک محصول دیگر که احتمالاً نسل دوم ایرپاد پرو است آماده عرضه به بازار خواهد کرد. بر اساس شایعات، شرکت اپل ایرپاد پرو نسل ۲ را با ضخامت و اندازه کمتر آماده تولید و عرضه به بازار جهانی خواهد کرد.

شایعه تولید آیفون اس ای پلاس اولین بار توسط مینی جی کو تحلیلگر سرشناس محصولات شرکت اپل منتشر شده بود. این تحلیلگر در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی و مشخصاً هفته اول پس از معرفی نسل دوم آیفون SE شایعه تولید یک آیفون اس ای دیگر را در سال ۲۰۲۱ داده بود و تأکید کرده بود این محصول در نیمه اول سال آینده آماده معرفی و عرضه خواهد شد.

در ماه‌های گذشته نیز این تحلیلگر شایعاتی در مورد نسل‌های بعدی هندزفری‌های ایرپاد اشاره‌کرده که بر اساس آن‌ها مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا هندزفری‌های خود را در دو مدل متفاوت آماده عرضه به بازار کند. اطلاعات منتشر شده تأکید دارند که دست‌کم یکی از ایرپادهای تولید شده توسط اپل در سال ۲۰۲1 میلادی مجهز به سیستم حذف نویز اکتیو خواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location