سبد خرید خالی‌ست.
Apple-car-Huandai

 بنابر گزارش منتشر شده از وب‌سایت کره‌ای Korea Economic Daily ماشین اپل با همکاری کارخانه هیوندای تولید خواهد شد.

گفته شده اپل برای ساختن ماشین الکتریکی و توسعه باتری به دلیل هزینه‌های هنگفت و عدم در اختیار داشتن فناوری و امکانات ضروری برای تولید، قصد دارد با گروه هیوندای موتور همکاری کند.

شایعه‌های متعدد قبلی حاکی از این است که اپل با یک شریک تولید کننده برای تولید ماشین الکتریکی خود همکاری خواهد کرد، ولی تا به حال از اینکه اپل با کدام شرکت تولیدی وارد همکاری خواهد شد حرفی به میان نیامده است. همچنین اشاره به کلمه مذاکره نشان می‌دهد که هنوز قراردادی از طرف اپل بسته نشده که به معنای آن است که برنامه‌های اپل ممکن است تغییر کند.

بلومبرگ اخیراً تازه‌ترین گزارش خود را درباره ماشین اپل منتشر کرده که گفته پروژه مربوطه هنوز در مرحلهاولیه بوده و حتی نزدیک به مرحله تولید هم نیست و هیچ اشاره‌ای به شرکت هیوندای نکرده است. بنابر همین گزارش حداقل پنج تا هفت سال طول می‌کشد تا ماشین اپل آماده عرضه شود.

اخیراً بیانیه‌ای در شبکه تلویزیونی CNBC منتشر و پخش شده که ادعا می‌کند هیوندای در حال مذاکره با اپل است؛ ضمن اینکه همین شبکه گفته اپل در حال مذاکره با تعدادی از سازندگان ماشین در جهان بوده که هیوندای موتور یکی از آن‌ها است. همچنین مذاکره در مرحله اولیه بوده و هنوز هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

قابل ذکر است که اپل از سال 2014 طرح اولیه تولید ماشین برقی خود را تحت پروژه تایتان مطرح کرد. از آن زمان تاکنون شایعه‌های بسیاری مبنی بر این منتشر شده که مونتاژ ماشین اپل به برخی از کارخانه‌های تولیدی شخص ثالث واگذارخواهد شد.

برخی منابع آگاه می‌گویند که شرکت هیوندای روی فناوری ماشین‌های الکتریکی کار می‌کند که به همراه شایعه خرید ربات‌های متحرک به همکاری اپل با هیوندای دامن می‌زند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location