سبد خرید خالی‌ست.
لاین هم فیلتر شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

دو روزی می‌شود کاربران ایرانی از داخل کشور به لاین دسترسی ندارند، کارگروه تعیین مصادیق محتوای محرمانه با تایید خبر فیلتر شدن لاین از کاربران خواست به دنبال جایگزینی داخلی برای چت و پیام رسانی باشند.

این گروه می‌گوید کلیه اطلاعات موجود در گوشی کاربران توسط این برنامه به سرقت می‌رود و اپلیکیشن لاین عامل انتشار محتوای غیر اخلاقی و مستهجن بوده که برای نوجوانان ضررهای جبران ناپذیری در پی دارد. توسعه دهندگان این برنامه‌ها در خارج از کشور بوده به هیچ وجه تخلفات خود را پاسخگو نیستند. ما از خانواده‌های آسیب دیده درخواست‌ و شکایت‌های فراوانی دریافت کردیم که در آخر مجبور به فیلتر و مسدودسازی این برنامه شدیم.

در آخر این توضیحات آمده که شما می‌توانید از سایر برنامه‌های مشابه داخلی (؟!) برای جایگزینی ارتباطات صوتی، متنی و تصویری استفاده نمایید. فیلتر شدن لاین در جلسه بیست و ششم بهمن 1393 در جلسه شورای کارگروه تعیین مصادیق محتوای محرمانه بدون رای منفی به تصویب رسید. این گروه با عضویت نمایندگانی از سه قوه قضائیه، مجریه و مقننه (شامل شش وزیر از دولت، مجلس شواری اسلامی و به ریاست دادستان کل کشور) جلسه تشکیل می‌دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سگ تو روحشون

  Attachments
  1. Mohammad Ali

  Attachments
  1. کارشناس فروش
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location