سبد خرید خالی‌ست.
APPLE-WATCH

 تا به امروز شایعات زیادی در مورد محصولات اپل در سال 2021 میلادی منتشر شده که بیشتر آن‌ها روی آیفون ۱۳ متمرکز بوده؛ در این میان شایعه جدیدی در مورد یک قابلیت مهم سلامتی در اپل واچ سری ۷ نیز مطرح‌شده است.

بر این اساس مشخص شده که شرکت اپل در توسعه ساخت اپل واچ سری ۷ تصمیم به استفاده از سنسورهای اندازه‌گیری فشار خون دارد و کاربران این ساعت هوشمند می‌توانند سطح فشار خون بالا خود را از طریق قابلیت‌های تعبیه شده در این ساعت هوشمند اندازه‌گیری کند.

یکی از چالش‌های کلیدی شرکت اپل برای ارائه این قابلیت در سری ۷ ساعت‌های هوشمند، دریافت مجوزهای ویژه سازمان سلامت قلب و عروق آمریکا است. بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه توسعه ابزارهای فناوری پزشکی تا به امروز موفق به دریافت مجوزهای کامل این سازمان نشده‌اند و اپل برای عرضه این قابلیت با محدودیت بسیار زیادی همراه است.

وب سایت idropnews منتشر کننده اطلاعات مربوط به این خبر، اعلام کرده که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی تصمیم به ارائه این قابلیت در اپل واچ سری ۶ داشت اما به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور به متوقف کردن پروژه ارزیابی قابلیت فشار خون در این ساعت هوشمند شد. این سایت همچنین تأکید می‌کند که شرکت اپل نمونه‌های اولیه از اپل واچ سری ۶ را همراه با این قابلیت ساخته بود؛ اما به دلیل اینکه اعداد نشان داده شده مربوط به فشار خون دارای دقت بالایی نبودند مجبور به توقف پروژه شد.

در حقیقت شرکت اپل نیاز به زمان بیشتری برای توسعه و عرضه قابلیت فشار خون در اپل واچ سری ۷ دارد و همین موضوع باعث شد تا پیش از سال ۲۰۲۱ این قابلیت به کاربران عرضه نشود. گفتنی است که شرکت اپل تا پیش از این پتنت‌های زیادی را در سازمان ثبت اختراع آمریکا منتشر کرده که نشان دهنده تلاش برای ارائه قابلیت اندازه‌گیری فشار خون و اندازه‌گیری سطح قند خون در ساعت‌های هوشمند است. گفتنی است که هیچ یک از تحلیلگران تائید شده محصولات اپل تا به امروز شایعات منتشر شده در مورد ارائه قابلیت فشار خون در اپل واچ را تائید نکرده‌اند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location