سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-Fall

 یک مستندساز برزیلی در زمان فیلم‌برداری از هواپیما دچار حادثه شد و آیفون او از هواپیما به پایین سقوط آزاد کرد؛ جالب اینجاست که آیفون از این سقوط جان سالم به در برد و همچنان قابل استفاده بوده است.

Ernesto Galiotto یک مستندساز برزیلی است که برای فیلم‌برداری سوار هواپیما شده بود. او همراه دو دوربین DSLR خود و یک آیفون سیکس اس در تلاش بود تا از ساحل شهر ریو دو ژانیرو فیلم‌برداری کند که ناگهان با یک حادثه مواجه می‌شود و آیفون او از پنجره هواپیما به بیرون پرتاب می‌شود. این رخداد به دلیل شدت زیاد باد اتفاق افتاد که درنهایت باعث شد تا آیفون ۶ اس این مستندساز از پنجره هواپیما به بیرون مکیده شود.

او ویدیوی سقوط آیفون خود را از هواپیما و منتشر کرد و پس از آن نیز توانست از طریق جی پی اس و اپلیکیشن Find my آیفون خود را دوباره پیدا کند. او در زمان بررسی متوجه شد که آیفون و به طور کامل سالم باقی مانده است.

 آیفون او از ارتفاع ۹۸۴ پایی (معادل ۳۰۰ متر) سقوط کرد و درنهایت مشخص شد که دستگاه هیچ آسیبی ندیده و همچنان آماده کار کردن است. نکته جالب دیگر این است که آیفون در زمان سقوط، روی حالت ضبط ویدیو بوده و صاحب این تلفن هوشمند توانسته ویدیوی مربوطه به سقوط را به طور کامل ذخیره و منتشر کند.

این اولین رخداد در مورد سقوط آیفون‌ها و سالم باقی ماندن آن‌ها نیست. تا پیش از این آیفون یک نفر از ارتفاع بالا و در زمانی که او در حال فیلم‌برداری از چرخ و فلک شهربازی به پایین سقوط کرد و به طور کامل سالم باقی مانده بود این آیفون او نیز در زمان سقوط در حال فیلم‌برداری بود به طور کامل توانسته بود جان سالم به در ببرد و کاربر همچنان قادر به استفاده از آن باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location