سبد خرید خالی‌ست.
Apple-APPL

 گزارش مالی اپل برای سه ماهه اول سال 2021 در 27 ژانویه، طی یک کنفرانس خبری مجازی منتشر خواهد شد.

اپل اخیراً صفحه مخصوص سرمایه گذاران خود را آپدیت کرده تا اطلاعات مربوط به مراسم اعلام درآمد سه ماهه اول سال 2021 را برای روز چهارشنبه 27 ژانویه به اشتراک بگذارد.

گزارش مالی اپل می‌تواند دیدگاهی برای فروش آیفون‌های 12 عرضه شده در اکتبر و مک M1 عرضه شده در نوامبر ارائه دهد. از آنجا که آیفون‌های جدید با تأخیر عرضه شدند بنابراین فروش اولیه آن‌ها تأثیری در نتایج مالی سه ماهه چهارم سال گذشته نداشته است.

قابل ذکر است که احتمالاً گزارش مالی سه ماهه اول 2021 اپل دستورالعملی ارائه ندهد که به دلیل شرایط عدم اطمینان از بحران جهانی همه گیری کرونا و تأثیر آن بر جدول زمانی عرضه و فروش محصولات اپل است؛ ضمن اینکه در حال حاضر بسیاری از فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان برای بار دیگر بسته شده‌اند.

گزارش مالی اپل برای سه ماهه چهارم سال 2020، درآمد 64.7 میلیارد دلاری را منتشر کرد که رکورد جدیدی برای درآمد سه ماهه سپتامبر بود. در گزارش سال مالی 2020، کامل اپل با درآمد 274.5 میلیارد دلار حاصل از فروش و درآمد خالص 57.4 میلیارد دلار از درآمد سال 2019 پیشی گرفت.

اپل سه ماهه اول 2020 را با درآمد 91.8 میلیارد دلار و سود خالص سه ماهه 22.2 میلیارد دلار بهترین فصل مالی خود از نظر درآمد و سود اعلام کرده است.

بیانیه درآمد سه ماهه اپل روز 27 ژانویه ساعت 1:30 PM به وقت غرب آمریکا و 4:30 PM به وقت شرق آمریکا در یک کنفرانس تلفنی منتشر خواهد شد و ساعت 2:00 PM به وقت غرب و 5:00 PM به وقت شرق درباره آن بحث خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location