سبد خرید خالی‌ست.
outllook-2020

 مایکروسافت تصمیم دارد تا نرم‌افزار آتلوک در مک را حذف کرده و به جای آن یک اپلیکیشن یکپارچه را به کاربران این سیستم عامل ارائه دهد.

سایت ویندوز سنترال به تازگی اعلام کرده که شرکت مایکروسافت درصدد توسعه یک اپلیکیشن یکپارچه برای سیستم عامل مک است که فرایند توسعه آن برای مک‌های M1 و احتمالاً مک‌های مبتنی بر پردازنده اینتل آغاز شده است.

تا پیش از این مایکروسافت تصمیم داشته تا آتلوک در مک را با طراحی جدید آماده عرضه کند و آن را به عنوان یک اپلیکیشن جداگانه‌ی مدیریت ایمیل به کاربران ارائه دهد؛ اما گزارش‌های بعد از آن اعلام کرده‌‌ بودند که شرکت مایکروسافت تصمیم به توقف توسعه این نرم‌افزار برای کامپیوترهای مک دارد و همین موضوع باعث شده بود تا برخی از تحلیلگران بر این باور باشند که کاربران سرویس ایمیل آتلوک باید از نرم افزارهای جایگزین نسخه وب استفاده کنند.

اما حالا مشخص شده است که شرکت مایکروسافت تحت پروژه‌ای با اسم رمز Monarch در تلاش است تا یک نرم افزار یکپارچه را برای تمامی سیستم عامل‌ها شامل ویندوز و مک آماده عرضه کند. این نرم افزار یکپارچه همچنین قرار است به عنوان یک اپلیکیشن تحت وب به کاربران تمامی سیستم عامل‌های دسکتاپ آماده عرضه شود.

این پروژه قرار است تجربه‌ای ویژه را به کامپیوترهای مک بیاورد که از آن طریق کاربران می‌توانند به ایمیل‌ها، یادداشت‌ها، تقویم و موارد دیگر نظیر نوتیفیکیشن‌ها و ذخیره سازی ابری وان درایو دسترسی داشته باشند. مایکروسافت احتمالاً این پروژه را برای توسعه مجموعه نرم افزارهای آفیس نیز ادامه خواهد داد.

نرم افزاری آفیس مهم‌ترین محصولی است که شرکت مایکروسافت برای کامپیوترهای مک آماده عرضه کرده و بسیاری از کاربران از آن استفاده می‌کنند. در حال حاضر این نرم افزار به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های زیرمجموعه بسته نرم افزاری آفیس به کاربران مک ارائه شده است اما در آینده قرار است این اپلیکیشن به صورت جداگانه و با طراحی یکپارچه همراه باشد.

مایکروسافت نسخه ابتدایی این نرم افزار جدید را از همین حالا عرضه کرده و احتمالاً در اواخر ۲۰۲۱ نسخه نهایی آن را آماده عرضه خواهد کرد، انتشار نسخه نهایی این نرم افزار برای ویندوز 10 تا سال ۲۰۲۲ به تعویق خواهد انداخت و با توجه به این موضوع، می‌توان مطمئن بود که عرضه نسخه نهایی برای کامپیوترهای مک به اواخر ۲۰۲۲ موکول خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location