سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Glash

 گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل وارد فاز دوم ساخت عینک هوشمند خود شده است. با توجه به این موضوع می‌توان مطمئن بود که عینک هوشمند اپل در سال ۲۰۲۱ وارد مرحله ساخت و تست‌های اولیه خواهد شد.

گزارش اخیر وب سایت خبرگزاری دیجی تایمز حاکی از آن است که شرکت اپل مرحله دوم بررسی و ساخت یک هدست یا عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی را آغاز کرده است.

روز گذشته بود که مینگ چی کو اعلام کرد که شرکت اپل مراحل ساخت دو محصول جدید که شامل یک هدست واقعیت افزوده و برچسب‌های ردیاب ایر تگ هستند را آغاز کرده است. مینگ چی کو همچنین اعلام کرده بود که شرکت اپل فرآیند تولید مک بوک‌های ۱۳ اینچی خود را در سال ۲۰۲۱ کنار خواهد گذاشت و پس از آن فرآیند تولید مک بوک‌های ۱۴ اینچ و ۱۶ اینچ را آغاز خواهد کرد. او همچنین تائید کرده بود که شرکت اپل تصمیم به تولید آیپدهای مبتنی بر نمایشگر میکرو ال ای دی در سال ۲۰۲۱ دارد.

عینک هوشمند اپل یکی از پرچالش‌ترین و مهم‌ترین محصولاتی است که اپل احتمالاً در آینده نزدیک آن را معرفی و آماده عرضه خواهد کرد. برخی از تحلیلگران گزارش اخیر دیجی تایمز را نشانه‌ای از آغاز فرآیند تولید و معرفی این هدست واقعیت افزوده در سال ۲۰۲۱ و عرضه و فروش آن در سال ۲۰۲۲ میلادی در نظر گرفته‌اند.

اپل احتمالاً پس از شکست گوگل، تصمیم دارد تا با تولید هدست واقعیت افزوده و واقعیت مجازی بازار این محصولات را در سراسر جهان تصاحب کند و سرآغازی دوباره برای عرضه و تجاری‌سازی این محصولات باشد. تحلیلگران، عرضه هدست واقعیت مجازی اپل را به عنوان دوران پساآیفون در نظر گرفتند که باعث می‌شود تا کاربران تلفن هوشمند خود را به طور کامل کنار گذاشته و از عینک هوشمند استفاده کنند. البته گزارش‌های ابتدایی تائید کرده‌اند که عینک هوشمند اپل قطعاً به عنوان یک ابزار جانبی و همانند اپل واچ وابسته به آیفون آماده عرضه به بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location