سبد خرید خالی‌ست.
Mac

 شرکت گوگل بالاخره پس از چند هفته از زمان اجرایی شدن برچسب‌های حریم خصوصی در اپ استور تصمیم دارد تا اپلیکیشن‌های اختصاصی خود را در این فروشگاه نرم‌افزاری به‌روزرسانی کند.

بر اساس گزارش امروز وب‌سایت Fast Company گوگل اعلام کرده که تمام اپلیکیشن‌های انحصاری خود را که در اپ استور ارائه داده به صورت ویژه به‌روزرسانی می‌کند و از آن طریق امکانات بیشتری را برای شفاف‌سازی جمع‌آوری اطلاعات به کاربران ارائه خواهد داد.

بر اساس این گزارش و همراه با یک گزارش دیگر که به صورت مشترک در وب‌سایت TechCrunch منتشر شده، مشخص شده است که گوگل تا به امروز هیچ اقدامی برای ارائه برچسب‌های حریم خصوصی برای نرم‌افزارها و سرویس‌های خود در اپ استور نکرده بود و کاربران اطلاعات دقیقی از نحوه جمع‌آوری اطلاعات این اپلیکیشن‌ها نداشتند.

با این حال اپل از زمان عرضه ios ۱۴.۳ تائید کرد که تمامی اپلیکیشن‌ها و توسعه دهندگان آن‌ها موظف به ارائه برچسب‌های حریم خصوصی به کاربران هستند. این موضوع باعث می‌شود تا کاربران با دید شفاف‌تر و دقیق‌تری اقدام به نصب و استفاده از اپلیکیشن‌ها کنند.

شرکت گوگل همانند تمامی توسعه‌دهندگان اپلیکیشن در اپ استور موظف است تا در آینده نزدیک اطلاعات مهم مربوط به جمع‌آوری اطلاعات کاربران و حفظ حریم خصوصی آن‌ها را برای اپلیکیشن‌های خود ارائه دهد.

پیش از این شرکت فیس بوک یکی از مخالفان بزرگ ارائه برچسب‌های حریم خصوصی در اپ استور بود که در نهایت منجر به تشکیل یک پرونده قانونی و کمپین‌های تبلیغاتی علیه شرکت اپل شده بود.

کاربران می‌توانند از طریق برچسب‌های حریم خصوصی تمامی اطلاعات انحصاری مربوط به جمع‌آوری اطلاعات در اپلیکیشن‌های مختلف را بررسی کرده و در صورت عدم تمایل از اپلیکیشن‌های مربوطه استفاده نکنند. این قابلیت از نسخه‌های جدید آی او اس ارائه شده و پس از آن کاربران می‌توانند اطلاعات دقیق‌تری از نرم افزارهای در حال استفاده خود را مشاهده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location