سبد خرید خالی‌ست.
Airtags

در یک انیمیشن سه بعدی ظاهر ایرتگ همراه با فرایند اتصال به آیفون به نمایش درآمده است.

انتظار می‌رود در سال 2021 اپل نهایتاً ردیاب‌های ایرتگ را که مدت‌ها کاربران چشم انتظار آن بوده‌اند رونمایی و عرضه کند. یوتیوبر و افشاگر معروف اپل جان پروزر اخیراً یک انیمیشن سه بعدی از این محصول جذاب را منتشر کرده است.

جان پروزر گفته که این انیمیشن را از یک مهندس نرم افزار به دست آورده و ممکن است در نسخه بعدی iOS به کاربران ارائه شود. اپل انیمیشن سه بعدی مشابهی را برای سایر اکسسوری‌ها هنگام اتصال به آیفون یا آیپد ارائه کرده که شامل مدل‌های متنوع هوم پاد و ایرپاد است.

همان طور که در ماکت‌های قبلی دیده شده انتظار می‌رود ظاهر ایرتگ‌ یک دیسک مدرو کوچک باشد با پوشش فلزی نقره‌ای صیقلی که در قسمت پشت آن قرار گرفته و همه اطلاعات محصول در همین قسمت ذخیره شده باشد. احتمال دارد ایرتگ با یک کیف کوچک چرمی در اختیار کاربران قرار گیرد.

ایرتگ همانند Tile به کاربر برای ردیابی وسایل شخصی مثل کلید، کیف پول و کوله پشتی کمک می‌کند. اگر وسیله‌ای که ایرتگ به آن متصل شده گم شود یک هشدار روی دستگاه اپل کاربر ارسال می‌شود. در سال 2019 شایعه‌ها نشان می‌داد که ایرتگ‌ها از طریق یک آیتم جدید در اپلیکیشن Find My مدیریت خواهند شد.

انتظار می‌رود که ایرتگ‌ها از قابلیت Ultra Wideband برای بهبود دقت مکان‌یابی و بلوتوث LE برای سازگاری گسترده با دستگاه‌ها پشتیبانی کنند. همچنین ممکن است ایرتگ‌ها عملکرد واقعیت افزوده را برای پیدا کردن وسیله گم شده ارائه بدهند. گفته شده که در ایرتگ تراشه U1 به کار رفته که در آیفون 11 استفاده شده است.

قابل ذکر است با وجود اینکه اکسسوری ایرتگ یک وسیله ضروری به نظر می‌آید ولی هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نشده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location