سبد خرید خالی‌ست.
A

 به تازگی پتنت دستکش هوشمند اپل با قابلیت کنترل ابزار مبتنی بر فناوری واقعیت مجازی ثبت شده که در بازی، آموزش و آموزش‌های نظامی ممکن است کاربرد داشته باشد.

در آخرین روزهای سال 2020، اپل در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده پتنت دستکش هوشمند اپل را با ویژگی واقعیت افزوده و مبتنی بر IMU واحد اندازه گیری اینرسی به ثبت رسانید. این دستکش می‌تواند حرکت استخوان‌های انگشت و شست را اندازه گیری کرده و به همین دلیل در بازی‌ها، آموزش و به‌خصوص آموزش‌های نظامی کاربرد دارد.

در دستکش هوشمند اپل از سه فناوری VR، AR و MR استفاده شده است. به طور کلی واقعیت افزوده AR با استفاده از دوربین در تلفن‌های هوشمند، عوامل دیجیتال را به نمای زنده اضافه می‌کند. همچنین واقعیت ترکیبی MR می‌تواند عناصر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را ترکیب کند، به این ترتیب اشیا در دنیای واقعی و دیجیتال با هم تعامل خواهند داشت.

یک دستگاه الکترونیکی می‌تواند یک هدست VR باشد که برای دیدن محیط مجازی شبیه سازی شده استفاده می‌شود.

در این اختراع دستگاه الکترونیکی شامل یک دستکش VR است. کاربر دستکش هوشمند اپل را پوشیده و می‌تواند اشیا مجازی را در زمان واقعی لمس کرده، احساس کند و نگه دارد. این دستکش دارای قابلیت تشخیص دقیق موقعیت و حرکت دست و انگشتان کاربر بدون بسته شدن است.

IMU به کار رفته در این دستکش شامل یک یا چند سنسور حرکتی است مانند ژیروسکوپ و شتاب سنج که برای اندازه گیری جهت، موقعیت و سرعت اجسام (استخوان‌های انگشت) استفاده می‌شود. ممکن است نزدیک به استخوان انگشت یا شست قرار بگیرد و حرکت اینرسی استخوان مورد نظر را اندازه گیری کند.

اپل اشاره کرده که دستکش هوشمند ممکن است یک دستکش بافتنی یا بافته شده باشد که در آن یک یا چند قطعه الکترونیکی در پارچه دستکش به کار برود. در برخی نمونه‌ها هم ممکن است دستکش شامل پارچه‌ای با چند بخش و تعداد لایه‌های مختلف باشد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location