سبد خرید خالی‌ست.
Arrest

 آیفون و مک و البته تمامی محصولات اپل از جمله دستگاه‌های الکترونیکی بوده که بسیاری از افراد خواهان خرید آن‌ها هستند و به خاطر آن کارهای مختلفی را انجام می‌دهند. به تازگی مردی به خاطر خرید آیفون و مک از شرکت بیمه خود پول گرفته و حالا در راه زندان است.

گزارش اخیر منتشر شده حاکی از آن است که دو نفر از شرکت بیمه Small Business Administration اقدام به دریافت وام بلای طبیعی کرده‌اند و پول دریافتی را به جای هزینه در زمینه جبران خسارت برای خرید محصولات اپل مورد استفاده قرار داده‌اند. در حقیقت این افراد به شرکت بیمه در زمینه خسارت وارده دروغ گفته‌اند و همین موضوع نیز باعث شده تا پلیس فدرال جرم آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

در این پرونده‌ها، یک مرد بیست و چهار ساله به توطئه چینی و زمینه چینی یک دزدی جعلی متهم شده است. این فرد ادعا کرده که در طول یک دزدی جراحت عمیق برداشته و از شرکت بیمه بابت این موضوع وام دریافت کرده است. او و هم دستش در مجموع 250 هزار دلار را از طریق حساب بانکی مشترک خود دریافت می‌کنند که با ردیابی حساب مشخص می‌شود که این پول را صرف خرید آیفون کرده‌اند.

این افراد در حال حاضر در مرحله بررسی جنایی هستند و بازجویی از آن‌ها برای پیدا کردن حقیقت و برگزاری دادگاه آغاز شده است. گفتنی است که جرم کلاه‌برداری از شرکت‌های بیمه از جمله جرم‌های فدرالی بوده و به همین دلیل نیز در یک دادگاه فدرالی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که جرائم فدرالی معمولاً مجازات سنگین‌تری دارند و ممکن است پای افراد را به زندان‌های فوق امنیتی فدرالی نیز باز کند.

تا پیش از این افراد زیادی سعی کرده بودند که با انجام کارهای عجیب و غریب محصولات اپل را به دست آورند. به عنوان مثال یک مرد 20 ساله در اوکراین نام خودش را به آیفون 7 تغییر داد تا موفق به دریافت یک دستگاه آیفون رایگان شود. علاوه بر این، یک پلیس زن در آمریکا دو سال پیش اقدام به دزدی یک دستگاه ایرپاد از اپل استور رسمی کرده بود که در نهایت از اداره پلیس اخراج شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location