سبد خرید خالی‌ست.
Foldable-iphone

 شرکت کورنینگ در حال تست و بررسی نوعی جدید از شیشه‌های محافظ تاشو است که احتمالاً به عنوان لایه بیرونی نمایشگر آیفون تاشو توسط اپل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تا پیش از این و مشخصاً در سپتامبر 2020 شرکت سامسونگ سفارش تحقیق و توسعه شیشه‌های تاشو را برای گلکسی فولد به کورنینگ داده بود، اما نتیجه ایجاد شده مطلوب کاربران نبود و همین موضوع باعث شد تا نسخه‌های ابتدایی این تلفن هوشمند به طور کامل از چرخه فروش کنار گذاشته شوند. اما حالا مشخص شده که شرکت اپل سفارش تحقیق و توسعه نسل جدیدی از نمایشگرهای تاشوی با روکش‌های مقاوم را به شرکت کورنینگ داده است.

خبرگزاری The Elec به تازگی با یکی از سخنگویان کورنینگ مصاحبه کرده که در جریان آن مشخص شده که تا اواسط سال 2021 میلادی روند تولید نمونه‌های اولیه شیشه‌های مناسب برای نمایشگرهای آیفون تاشو انجام خواهد شد و اپل از آن طریق می‌تواند روند ساخت و تولید آیفون تاشو را به شکلی جدی‌تر آغاز کند.

پروژه طراحی و تولید آیفون تاشو احتمالاً از سال 2018 شروع شده و موج زیادی از شایعات در مورد این محصول در بازار جهانی منتشر شده است. با این حال شرکت اپل احتمالاً یک سال یا شاید هم بیشتر با آن فاصله دارد و فعلاً نمی‌تواند این محصول را آماده عرضه به بازار جهانی کند و باید محدودیت‌های زیادی را از سر راه طراحی و چالش‌های آن بردارد.

شایعات اخیر همچنین حاکی از آن است که شرکت اپل در جند هفته گذشته دو مدل نمونه اولیه از آیفون تاشو را با طراحی‌های متفاوت از کارخانه فاکس کان دریافت کرده تا آن‌ها را مورد تست و بررسی قرار دهد.

برخی از شایعات حاکی از آن است که آیفون تاشو در سال 2022 و در اواسط نوامبر آماده معرفی و عرضه خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location