سبد خرید خالی‌ست.
Max

 اخیراً برخی کاربران گزارش‌هایی در مورد خرابی ایرپاد مکس را منتشر کرده‌اند که طی آن حذف نویز فعال فقط در یکی از کاپ‌های روی گوش انجام می‌شود.

خرابی اخیر ایرپاد مکس را می‌توان این گونه توضیح داد که با فشار دادن دکمه کنترل نویز روی کاپ گوش راست، حذف نویز فعال روی هر دو گوش فعال نمی‌شود و یکی از گوش‌ها همچنان صدای اطراف را پخش می‌کند. این مشکل گاهی اوقات باعث می‌شود تا فقط یکی از کاپ‌ها به این سوئیچ پاسخ داده و کاپ دیگر در حالت Transparency یا حذف نویز فعال باقی می‌ماند.

یکی از کاربران ایرپاد مکس که با این مشکل مواجه شده گفته که ظاهراً بروز آن مقطعی بوده و با آپدیت فریم ویر حل خواهد شد. قابل ذکر است که اپل قرار است با ارائه آپدیت فریم ویر در آینده مشکل یاد شده را برطرف کند. کاربرانی که خرابی ایرپاد مکس را تجربه کرده‌اند با انجام دادن این مراحل می‌توانند هدفون خود را ریبوت کرده و مشکل ایجاد شده را برطرف کنند.

چگونه خرابی ایرپاد مکس را برطرف کنیم؟

  • 1.قبل از ریبوت کردن ایرپاد مکس باید مطمئن شوید که دستگاه به اندازه کافی شارژ داشته باشد؛ در غیر این صورت از طریق اتصال USB-C به کابل لایتینیگ آن را شارژ کنید
  • 2.سپس دکمه کنترل نویز را همراه با دیجیتال کراون فشار و نگه داشته تا وقتی که چراغ LED کهربایی در پایین کاپ سمت راست چشمک بزند

حالا ایرپاد ریبوت شده و مشکل باید پس از روشن شدن دوباره برطرف شده باشد. با فشار دادن دکمه کنترل نویز حالت ANC یا Transparency را در هر دو کاپ دریافت خواهید کرد. اگر مشکل بر طرف نشد مراحل را دوباره تکرار کنید.

در صورتی که مشکل به طور مداوم رخ می‌دهد بهتر است با انجام مراحل بالا و با نگه داشتن کنترل نویز برای مدت طولانی‌تر مثلاً 15 ثانیه، می‌توانید ایرپاد خود را مجدداً تنظیم کنید.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location