سبد خرید خالی‌ست.
Amphtamine

 اپلیکیشن آمفتامین در مک که تهدید به حذف نام و برند خود از مک اپ استور شده بود پس از بررسی‌های اپل آماده دانلود و نصب توسط کاربران شد.

اپلیکیشن آمفتامین یک برنامه رایگان در مک بوده که به کاربران کمک می‌کند تا دستگاه آن‌ها برای مدت زمان مشخصی بیش از آنچه انتظار می‌رود کار کند. این برنامه در سال 2014 عرضه شده و با 432 هزار دانلود، رتبه بالایی در مک اپ استور کسب کرده است. بعد 6 سال حضور این اپلیکیشن در مک اپ استور، اپل ناگهان اعلام کرد که آمفتامین در حال نقض دستورالعمل‌های اپ استور بوده است.

William Gustafson توسعه دهنده اپلیکیشن آمفتامین چند روز پیش گزارش مفصلی در گیت هاب منتشر کرده و در آن توضیحاتی را ارائه داده که پس از آن نماینده اپل با او تماس گرفته و گفته که اگر تغییراتی در این برنامه ایجاد نشود در 12 ژانویه 2021 از مک اپ استور حذف خواهد شد.

نماینده اپل اظهار کرده اپلیکیشن‌هایی که مصرف مواد مخدر، الکل و برخی داروهای غیر قانونی را ترویج و تشویق می‌کنند در اپ استور دارای مجوز نیستند و حذف خواهند شد. نماینده به توسعه دهنده آمفتامین گفته که ظاهراً برنامه یاد شده ترویج دهنده استفاده از مواد مخدر است، همچنین نام و آیکون آن هم به شکل یک قرص شباهت دارد.

Gustafson توسعه دهنده این برنامه در پاسخ به این اظهارات گفته که اپلیکیشن آمفتامین به هیچ وجه مصرف غیرقانونی و غیرمسئولانه مواد مخدر را ترویج نمی‌کند. صرفاً به دلیل تشابه عملکرد آمفتامین در بدن که موجب بیداری و تمرکز می‌شود این اپلیکیشن هم می‌تواند مک کاربران را مشغول به کار نگه دارد.

این توسعه دهنده درخواست تجدید نظر داده و حتی طوماری را در Change.org تنظیم کرده و بیش از 500 امضا برای مبارزه با این ادعا جمع کرده است. چند وقت پیش او در توییتر اعلام کرده که طی یک تماس تلفنی با App Review Board مشکل حل شده و آمفتامین در مک اپ استور باقی خواهد ماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location