سبد خرید خالی‌ست.
iPAD

 شرکت اپل در حال بررسی امکان استفاده از چند اپل آیدی هم‌زمان در آیفون و آیپد به صورت هم‌زمان است تا به کاربران امکان استفاده از دستگاه‌های مشترک را ارائه دهد.

تا به امروز کاربران می‌توانستند چند اکانت اپل آیدی را روی یک آیفون یا آیپد وارد کنند و از آن‌ها استفاده کنند. اما در ایده جدیدی که شرکت اپل در پتنت جدید خود از آن سخن به میان آورده اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در آینده نزدیک امکان استفاده چند نفر از یک دستگاه را به صورت هم‌زمان را ارائه دهد.

در این پتنت اپل توضیح داده که کاربران می‌توانند اپل آیدی خود را در یک دستگاه سازمانی یا مشترک که در خانواده در حال استفاده است وارد کنند و با لاگین کردن در اکانت خود به تمامی اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. پس از لاگ اوت کردن از اکانت، اطلاعات کاربر از دسترس کاربران دیگر دستگاه مشترک پنهان خواهد ماند و کاربران دیگر می‌توانند با وارد کردن اکانت خود از دستگاه استفاده کنند.

این ایده تا پیش از این در کامپیوترهای مک نیز مورد استفاده قرار گرفته است و یک کامپیوتر می‌تواند برای تمامی اعضای خانواده امکان استفاده را داشته باشد و تنها کافی است هر کاربر یک اکانت جداگانه برای خود داشته باشد.

بسیاری از افراد از آیپدها به صورت مشترک در سازمان‌ها تجاری یا خانواده‌ها استفاده می‌کنند و تمایلی به خرید هم‌زمان دو یا چند آیپد ندارند. این ایده می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا با حفظ حریم خصوصی خود به آسانی هر یک از اپلیکیشن‌ها و تنظیمات مختلف را روی دستگاه خود تنظیم کرده و از آن‌ها استفاده کنند و دیگر نیازی به نگرانی برای حریم خصوصی خود نداشته باشند.

گفتنی است که این ایده احتمالاً در سال 2021 و در آی او اس 15 و آیپد او اس 15 آماده عرضه به کاربران خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location