سبد خرید خالی‌ست.
Aipods

 اخیراً اپل با نارضایتی تعدادی از کاربران به خاطر مشکل ایرپاد مکس مواجه شده‌ که مربوط به عرق کردن هدفون‌های روی گوش است.

اپل اخیراً ایرپاد مکس را آماده عرضه کرده که هدفون‌های روی گوش با قابلیت حذف نویز اکتیو و حالت Transparency ارائه می‌شوند. ویژگی حذف نویز فعال به کاربر اجازه داده تا صداهای محیط را نشنود و ویژگی Transparency اجازه انتخاب زمان شنیدن صداهای اطراف را می‌دهد.

یکی از کاربران هدفون‌های جدید اپل در توییتر خود نوشته که باوجود اینکه در محیط مرطوبی نبوده اما استفاده طولانی‌مدت از ایرپاد مکس موجب تعریق زیاد در ناحیه گوش شده است. در قسمت داخلی فلزی هدفون‌ها آب جمع شده و در تشخیص صدا با مشکل مواجه شده است.

این کاربر مشکل تعریق ایرپاد مکس را در شبکه اجتماعی Reddeit به اشتراک گذاشته و فضای مناسبی برای توضیح کامل این مشکل ایجاد کرده تا دیگران نیز مشکلات خود را به اشتراک بگذارند. او گفته چون ایرپاد مکس در برابر نفوذ آب مقاوم نیست آن‌ها را دور از رطوبت نگه داشته است. همچنین مشکل را وقتی متوجه شده که تشخیص گوش به درستی کار نمی‌کند. ظاهراً وقتی هدفون‌ها خشک می‌شوند عملکرد آن‌ها طبیعی می‌شود.

به نظر می‌رسد مشکل تعریق در ایرپاد مکس هرچند که غیرمعمول نیست ولی به دلیل قیمت گران آن ایجاد نارضایتی می‌کند و برخی از کاربران را برای استفاده طولانی‌مدت از این محصول دلسرد می‌کند. در این مورد اپل پیشنهاد می‌دهد که هنگام بروز این مشکل، بالشتک‌ها را درآورده و با یک پارچه نرم و خشک و بدون پرز فضای داخلی فلزی را پاک شود.

گرچه کاربران این وضعیت را آزاردهنده می‌دانند اما به هر حال بالشتک‌های استفاده شده در ایرپاد مکس هوا و گرما را جذب کرده و بیرون گوش عرق می‌کند.

گفتنی است که ایرپاد مکس با قیمت 549 دلار و در رنگ‌های سبز، نقره‌ای، آبی آسمانی، صورتی و خاکستری فضایی در دسترس است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location