سبد خرید خالی‌ست.
Cyberpunk-2077-1

شکایت‌های جمعی از کاربران و سهام داران علیه سایبرپانک 2077 در حال بررسی است و سی دی پراجکت رد در برابر اتهاماتی مثل گمراه کردن سرمایه گذاران نسبت به انتشار نسخه این بازی در کنسول‌ها، دفاع خواهد کرد.

شکایت‌ها علیه سازنده بازی سایبرپانک 2077 به دلیل پنهان کردن مشکلات فنی متعدد نسخه‌های PS4 و Xbox One از دید سرمایه گذاران، به دادگاه ایالات متحده منتقل شده و سی دی پراجکت رد متحمل ضررهای بزرگی شده است. اکنون سازنده این بازی در حال بررسی دادخواست جمعی هستند و خود را برای دفاع جدی آماده می‌کنند.

این شکایت به عدم اجرای بازی سایبرپانک در PS4 و ایکس باکس وان اشاره کرده که به طرز باور نکردنی پر از باگ و به معنای واقعی کلمه غیرقابل اجرا بوده است.

بعد از واکنش‌های شدید کاربران و گیمرها به مشکلات اساسی بازی، توسعه دهنده بازی سی دی پراجکت رد طی انتشار بیانیه‌ای از بازیکنان ناراضی خواسته که نسبت به بازپرداخت وجه و پس دادن بازی اقدام کنند.

یکی از مهم‌ترین اتفاقات در واکنش به بازی سایبرپانک 2077 سقوط شدید ارزش سهام این شرکت بوده است که سرمایه گذاران حدود یک میلیارد دلار از سهم مشترک خود را از دست دادند.

سازندگان بازی بعد از ارائه نسخه پیش نمایش بازی در کامپیوترهای شخصی از طرف انجمن بازی بسیار مورد انتقاد قرار گرفتند؛ این موضوع به این خاطر بوده که در زمان عرضه بازی در خرده فروشی‌ها، مشکلات زیادی در کنسول‌های PS4 و Xbox One ظاهر شده بود.

در شکایت علیه سایبرپانک چند مورد ذکر شده است:

  • 1.سایبرپانک 2077 به دلیل مشکل‌های فراوان در نسخه‌های جدید ایکس باکس یا پلی استیشن قابل پخش نیست.
  • 2.شرکت سونی این بازی را از فروشگاه پلی استیشن حذف کرده است. سونی، مایکروسافت و سی دی پراجکت رد مجبور به ارائه بازپرداخت کامل بازی شده‌اند.
  • 3.سازنده بازی به اعتبار سرمایه گذاران آسیب زده و موجب خسارت مالی سنگینی شده است.
  • 4.اظهارات متهم در مورد تجارت، برنامه عملیاتی و چشم انداز به لحاظ مادی غلط و گمراه کننده بوده و مبنای منطقی نداشته است.

این دادخواست توسط سرمایه گذاران و در یک موسسه حقوقی واقع در نیویورک منتشر شده است. سازنده بازی هم در مقابل، بیانیه‌ای منتشر کرده و خطاب به سرمایه گذاران گفته که برای دفاع از خود در برابر هر گونه ادعایی، اقدامی جدی انجام خواهد داد.

با توجه به احتمال طولانی شدن روند رسیدگی به دادخواست، طی این مدت توسعه دهنده فرصت کافی در اختیار دارد تا با ارائه آپدیت‌هایی باگ‌های بازی را برطرف کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location