سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 شرکت اپل بالاخره تصمیم گرفته تا به خاطر تقلید از نشان تجاری خودش با وکلای اپلیکیشن Prepear مذاکره کند. اپل به این نتیجه رسیده که بدون رجوع به دادگاه با وکلای این مجموعه مذاکره کند و نتیجه‌ای مشخص را با وکلای این اپلیکیشن به دست بیاورد.

ماجرا از آنجا شروع شد که شرکت اپل به دلیل استفاده از لوگوی گلابی در اپلیکیشن Prepear از توسعه دهندگان آن شکایت کرد و اعلام کرد که این اپلیکیشن لوگوی خودش را از نشان تجاری شرکت اپل تقلید کرده است. این موضوع باعث شده بود تا وکلای شرکت اپل درخواست مسدود سازی این اپلیکیشن و حتی دریافت غرامت از آن را در دادگاه مطرح کنند. اما توسعه دهندگان این اپلیکیشن در دادگاه گفتند که شرکت اپل در تلاش است تا با انجام این کار به کسب و کار کوچک آن‌ها ضربه بزند.

لوگوی اپلیکیشن Prepear شبیه به یک گلابی است و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل آن را تقلیدی از لوگوی خودش که شبیه «یک سیب گاز زده» هست تعبیر کند. اپلیکیشن Prepear ابزاری برای مدیریت و یادداشت برداری کارهای مختلف است که از طریق آن کاربران می‌توانند کارهای خود را ساماندهی کنند.

اپل موفق شد در دادگاه بدوی فعالیت این اپلیکیشن را به مدت 30 روز متوقف کند، از طرف دیگر توسعه دهندگان این اپلیکیشن با راه اندازی طوماری خواهان برگشت دوباره اپلیکیشن به فعالیت‌های عادی‌اش شدند. این طومار تا به امروز بیش از 250 هزار امضای دیجیتالی دریافت کرده است. در این میان، شرکت اپل تصمیم گرفته تا با دریافت امتیازها و احتمالاً هزینه‌ای مشخص با توسعه دهندگان این شرکت مصالحه کند. البته این موضوع هنوز از طرف اپل تائید نشده است، اما وکلای این شرکت در حال مذاکره با مدیران Prepear هستند تا به نتیجه‌ای مشخص برسند.

با توجه به این موضوع پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک کاربران بتوانند در آینده نزدیک دوباره به این اپلیکیشن دسترسی پیدا کنند و شرکت اپل نیز با توسعه دهندگان آن به توافق برسد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location