سبد خرید خالی‌ست.
Intel

 شرکت اینتل در تلاش است تا با ساخت محصولات و تراشه‌های جدید خود اقدام به رقابت با اپل سیلیکون و پردازنده‌های دیگر تولید شده توسط شرکت AMD کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز شرکت اینتل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان تراشه‌های پردازشی در تلاش است تا با تولید محصولات جدید با شرکت‌های بزرگی نظیر اپل و AMD رقابت کند. رویترز اعلام کرده که شرکت اینتل به خاطر از دست دادن مشتریانی نظیر اپل و مایکروسافت احساس خطر شدید کرده و تصمیم دارد تا روند انتقالی خط تولید تراشه‌های خود به سمت پردازنده‌های مبتنی بر معماری ARM را آغاز کند.

اینتل در تلاش است تا یک تراشه شخصی سازی دیگر را از نوع ARM آماده تولید کند. یکی از سخنگویان شرکت اینتل به رویترز گفته که تصمیم دارد تا در آینده نزدیک فرایند آماده سازی در اجرای استراتژی جدیدی برای کسب و کار را آغاز کند و اینتل به سمت تولید محصولاتی متفاوت پیش خواهد رفت.

در گفته‌های این سخنگو از سامسونگ، TSMC و AMD نیز به عنوان شرکت‌های مهم رقیب اینتل نام برده شده است و این شرکت اعلام کرده که در تلاش است تا از فاز تولید تراشه‌های سری Core گذر کند و در آینده نزدیک فرایند تولید محصولاتی دیگر را پیش بگیرد.

این در حالی است که شرکت اینتل تجربه‌های شکست زیادی درزمینهٔ تولید تراشه‌های کم مصرف داشته است و در سال‌های اخیر به همین دلیل نیز تولید این محصولات را کنار گذاشته بود. تولید محصولات مبتنی بر تراشه Intel Atom به عنوان یک گام ضعیف از طرف بسیاری از تحلیلگران در نظر گرفته شده بود و همین موضوع باعث شد تا در نهایت این شرکت‌ها تولید و عرضه محصولات کم مصرف خود را به طور کامل کنار بگذارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location