سبد خرید خالی‌ست.
Sensor-Tower

 شرکت اپل در طول سال 2020 درآمد قابل توجهی از محصولات دیجیتالی و سخت افزاری داشته و حالا گزارش‌های اخیر منتشر شده نشان داده که درآمد اپ استور در سال 2020 از مرز 100 میلیارد دلار گذشته است.

گزارش موسسه سنسور تاور حاکی از آن است که شرکت اپل بیش از 100 میلیارد دلار از فروش اپلیکیشن‌های اپ استور تراکنش مالی داشته است. سنسور تاور امسال نیز تأکید داشته که درآمد اپ استور نسبت به پلی استور بیشتر بودهو حتی رشد این فروشگاه آنلاین نیز افزایش قابل توجهی داشته است.

در طول کریسمس و تعطیلات پایان سال 2020 فروش اپلیکیشن‌ها از اپ استور و پلی استور به 407.6 میلیون دلار رسیده است. این موضوع به معنای آن است که میزان پرداختی کاربران برای خرید اپلیکیشن‌های مختلف در بازه زمانی دسامبر 2020 نسبت به سال گذشته 17.1 درصد افزایش را تجربه کرده است.

کاربران دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل نزدیک به 9 میلیارد دلار را تا تاریخ 27 دسامبر و مشخصاً از آغاز تعطیلات کریسمس هزینه کرده‌اند. بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی نظیر Honor of Kings که توسط شرکت تنسنت توسعه داده شده‌اند میزان درآمد کلی فروشگاه‌های اپلیکیشن رسمی عرضه شده توسط اپل و گوگل را افزایش داده‌اند. این بازی به تنهایی در بازه زمانی یاد شده 10.7 میلیون دلار درآمد داشته است که نسبت به کریسمس 2019 نزدیک به 205.7 درصد رشد را در فروش خود تجربه کرده است.

در این میان، اپلیکیشن‌هایی نظیر تیک تاک با وجود جنجال‌هایی که سیاست مداران آمریکایی و چینی در برابر آن ایجاد کردند همچنان دانلود و نصب بسیار زیادی را تجربه کرده‌اند و درآمد خارج از اپلیکیشن آن‌ها در سراسر جهان به 4.7 میلیون دلار رسیده است.

اپل با توسعه اپ استور توانسته فرهنگ استفاده از اپلیکیشن‌های پولی و درآمدزایی از توسعه آن‌ها را در میان کاربران و توسعه دهندگان گسترش دهد و این موضوع باعث شده تا سرویس‌های نرم افزاری اپل همانند محصولات سخت افزاری آن با درآمدزایی بسیار زیادی همراه باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location