سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

 اخیراً تصویری از یکی دیگر از نمونه اولیه اپل واچ منتشر شده و وب سایت The Verge نگاهی به آن و برنامه فوق امنیتی اپل برای ساخت ساعت‌های هوشمند انداخته است.

تصاویر و ویدیوی جدید منتشر شده از نمونه اولیه اپل واچ نشان دهنده این دستگاه در یک جعبه محافظت شده و شبیه یک آیپاد کوچک است. اولین بار چند ماه پیش اکانت توییتری Apple Demo به آن اشاره شد و این اولین نگاه به یک دستگاه روشن و در حال اجرای برنامه‌های توسعه داخلی اپل در سیستم عامل pre-watchOS 1.0 است.

تصویر نشان دهنده یک بسته بندی مقوایی اصلی است که نمونه اولیه سخت افزار اپل واچ را برای ارائه به آزمایش کنندگان نشان می‌دهد. این محصول در رده «Apple Confidential» قرار گرفته و طبق آنچه روی برچسب جعبه مشخص است به عنوان یک برنامه فوق سری تعیین شده است.

یک برچسب پشت نمونه اولیه دستگاه اپل واچ دیده می‌شود که پیکربندی «PVTe» را نشان می‌دهد که احتمالاً مخفف عبارت Production Validation Testing یا آزمایش اعتبار سنجی تولید است که مطابق با زبان مشاهده شده در سخت افزار توسعه اپل است؛ این مورد بسیار شبیه صفحه EVT افشا شده در آیفون اصلی است.

با روشن شدن صفحه لمسی دستگاه مشخص است که دستگاه پیکربندی شده تا اپلیکیشن‌های داخلی اپل را نشان دهد. یکی از مواردی که مشخص شده «لیزا تستر» است که با نمادی از لیزا سیمپسون شناخته می‌شود و یا ممکن است ادای احترامی به دختر استیو جابز و نام خانوادگی کامپیوتر لیزا اپل است، این یکی از اولین کامپیوترهای دارای رابط GUI است.

در این نمونه اولیه دیجیتال کراون وجود ندارد و در عوض دکمه‌های که در سمت راست روی قاب استفاده می‌شود همانی است که در خانه و برای برق به کار می‌رود. دکمه Home در قسمت جلو و دکمه‌های افزایش صدا در سمت چپ هستند که ممکن است هرگز استفاده نشوند و کاربردی نداشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location