سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 شرکت اپل به تازگی اقدام به حذف یکی از اپلیکیشن‌های مربوط به برگزاری مهمانی از اپ استور کرده و دیگر این اپلیکیشن را به کاربران خود ارائه نمی‌دهد. 

پس از اینکه گزارشگری به نام Taylor Lorenz از طریق توییتر این موضوع را افشا کرد و اعلام کرد افرادی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی از طریق یک اپلیکیشن مهمانی برگزار می‌کنند، این اپلیکیشن از طریق اپل مسدود شد و اکانت‌های آن نیز در شبکه‌های اجتماعی بن شد.

اپل دلیل این موضوع را برگزاری مهمانی در جریان همه گیری کرونا اعلام کرده و کاربران خواسته تا از این اپلیکیشن استفاده نکنند. همچنین شبکه‌های اجتماعی مختلف، از جمله تیک تاک نیز اقدام به‌ حذف اکانت رسمی این اپلیکیشن کرده‌اند و اجازه فعالیت به آن نداده‌اند.

تا پیش از این گزارش‌های زیادی شده بود که اپلیکیشن Vybe Together در جریان کرونا به ابزاری برای برگزاری مهمانی‌های مختلف تبدیل شده است و موجی از انتقادها علیه توسعه دهندگان و حتی پلتفرم‌هایی که امکان استفاده از آن را ارائه داده بودند منتشر شده بود و حالا این اپلیکیشن به دلیل انتقادهای بسیار زیاد دیگر در دسترس کاربران عمومی نیست.

در توضیحاتی که بسیاری از پلتفرم‌ها منتشر کرده‌اند مشخص شده که دورهمی‌هایی که از طریق این اپلیکیشن برنامه ریزی شده‌اند، همگی غیرقانونی هستند و ممکن است به افزایش سطح ابتلا به کرونا کمک کنند. همین موضوع باعث شده تا شرکت‌های مختلف دیگر از این اپلیکیشن پشتیبانی نکنند.

با این حال این سرویس همچنان به فعالیت خود از طریق وب سایت ادامه می‌دهد، در مصاحبه‌های انجام شده با فردی که خود را توسعه دهنده این سرویس اعلام کرده اعلام کرده که چند هزار نفر از این اپلیکیشن استفاده می‌کردند.

بسیاری از شرکت‌های تکنولوژی هشدارهای جدی در مورد فاصله گذاری اجتماعی را منتشر کرده‌اند و اجازه فعالیت‌های مربوط به نقض پروتکل‌های بهداشتی و انتشار اطلاعات کذب در مورد ویروس کرونا را نمی‌دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location