سبد خرید خالی‌ست.
macrumors

 اوایل هفته جاری بود که وب سایت Patently Apple ادعا کرد که شرکت اپل در تلاش برای ساخت و طراحی نوعی دیگر از کیبورد برای کامپیوترهای مک است. کیبورد تاچ مک قرار است امکاناتی متفاوت را به کاربران ارائه دهد. اطلاعات مربوط به این پتنت هفته پیش توسط وب سایت یاد شده منتشر شده بود.

این شایعات توسط چند وب سایت فعال در حوزه فناوری نیز تائید شده است و نشان داده که شرکت اپل در تلاش است تا یک کیبورد تاچ و البته جداشونده با رابط کاربری لمسی است. در میان وب سایت Macrumors و چند مرجع دیگر خبری مربوط به محصولات اپل این موضوع را تائید کرده‌اند که شرکت اپل تصمیم دارد تا رابط کاربری جدیدی را در کیبورد کامپیوترهای مک ایجاد کند.

در صورت صحت داشتن این موضوع کیبوردهای تعبیه شده در نسل‌های آینده کامپیوترهای مک می‌توانند همانند بخش بالایی مجیک ماوس، امکان لمس و تشخیص فعالیت‌های دست را به کاربران بدهد و از آن طریق امکان ویژه‌ای را برای کنترل موارد مختلف به کاربران ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، macrumors تأکید کرده که هر یک از دکمه‌های فیزیکی دارای یک صفحه نمایشگر هستند و دیگر در آن‌ها حروف چاپی قرار نخواهد گرفت. این نمایشگرها در زمان تغییر زبان یا گرفتن دکمه شیفت نمادهای جایگزین را به کاربران نشان می‌دهد.

شرکت اپل پتنت این محصول را به ثبت رسانده و قرار است در آینده نزدیک آن را در سری‌های جدید کامپیوترهای مک مورد استفاده قرار دهد. پیش بینی موسسه‌های تحلیلی این است که محصولات مبتنی بر این فناوری از چند سال آینده آماده عرضه در سراسر جهان خواهند بود. اپل این ایده را در مجیک کیبوردها و کامپیوترهای مک بوک مورد استفاده قرار خواهد داد که در نوع خود بسیار تأثیر گذار و ویژه هستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location