سبد خرید خالی‌ست.
Airpods

یک افشاگر محصولات اپل تصاویری از قطعات ایرپاد پرو 2 را به اشتراک گذاشته که احتمالاً در سال 2021 عرضه خواهد شد.

افشاگری به نام Mr-white اخیراً در توییتر خود تصاویر واضحی از سخت افزار داخلی به کار رفته در ایرپاد پرو نسل 2 منتشر کرده که البته انتظار می‌رود در سال 2021 عرضه شود. در این تصاویر دو سایز مختلف برای کابل‌های ایرپاد دیده می‌شود که احتمالاً نشان دهنده این است که ایرپاد پرو 2 در دو سایز متفاوت ارائه خواهد شد.

شایعه‌هایی از بلومبرگ منتشر شده که نشان می‌دهد ایرپاد پرو نسل 2 طراحی فشرده‌تری داشته و ساقه کوتاهی که از ته آن بیرون زده حذف شده است. ایرپاد پرو شکلی گرد دارد که مشابه هدفون‌های تولید شده توسط شرکت‌های گوگل و سامسونگ است و به همین دلیل منطقی به نظر می‌رسد که در اندازه‌های مختلف برای ایجاد تناسب بهتر ارائه شود.

گفته شده که اپل در تلاش است با حذف ساقه، اندازه ایرپاد را تا حد مناسب شدن کوچک کند. 

شایعه‌ها به وجود یک تراشه بی‌سیم جدید در ایرپاد پرو اشاره می‌کنند. Mr-white می‌گوید که در ایرپاد پرو جدید هنوز تراشه W2 وجود دارد اما مشخص نیست که به چه معنا است. ایرپاد پرو فعلی از یک پردازنده H1 با تراشه بی‌سیم استفاده می‌کند که جانشین تراشه W1 اصلی در ایرپاد پرو نسل اول شده، بنابراین ممکن است که w2 به پردازنده H1 اشاره می‌کند که هیچ گونه فناوری تراشه بی‌سیم جدیدی را نشان نمی‌دهد.

قابل ذکر است که این افشاگر قبلاً جزئیات دقیقی از اپل را به اشتراک گذاشته که همیشه هم درست نبوده است. اوایل امسال هم او تصاویری از کابل بافته شده برای آیفون 12 به اشتراک گذاشت که خبر درستی نبود. همچنین گفته که اپل در حال کار کردن روی یک اپل پنسل سیاه رنگ است که تا به حال ظاهر نشده است.

اما این افشاگر شایعه‌هایی در مورد نمایشگر و قاب آیفون 12 به اشتراک گذاشته بود که دقیق از آب درآمد. با توجه به این موضوع می‌توان اعلام کرد که شایعات مربوط به ایرپاد 2 که به تازگی منتشر شده ممکن است صحت نداشته باشند. بسیاری از تحلیلگران در مورد تعبیه تراشه W2 که در این شایعه به آن اشاره شده ابراز شک کرده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location