سبد خرید خالی‌ست.
Wallet

 ایالات متحده گواهی واکسن کرونا در آیفون و تلفن‌های هوشمند دیگر مورد استفاده توسط شهروندان را ارائه داده که روشی برای کاهش ابتلا به این بیماری است.

از زمان شروع واکسیناسیون در ایالات متحده، شهر لس آنجلس روشی جدید برای شهروندان خود ارائه داده که نشان می‌دهد آیا آن‌ها واکسیناسیون را انجام داده‌اند یا هنوز در صف دریافت واکسن هستند. شهروندان می‌توانند گواهی اثبات واکسن کرونا را در برنامه Apple Wallet یا در Google Pay for Passes اضافه کنند.

طبق گزارشی که توسط بلومبرگ منتشر شده این روش به لطف همکاری بین شهرداری لس آنجلس و استارت آپ Healthvana انجام شده که قبلاً نتایج تست HIV و دیگر بیماری‌های عفونی را به بیماران ارائه می‌دادند و حالا نتایج آزمون کرونا هم به آن اضافه شده است.

ایده گواهی واکسن کرونا در آیفون برای این است که افراد برای گرفتن به موقع دوز دوم واکسن اقدام کنند. این گواهی به راحتی روی آیفون قابل دسترسی بوده و می‌توان آن را همراه خود داشت.

مدیر اجرایی Healthvana می‌گوید که با این روش به دریافت کنندگان راهی برای تائید واکسیناسیون داده می‌شود که می‌توانند آن را در Apple Wallet یا گوگل قرار دهند و آن را برای اثبات به خطوط هوایی، مدرسه، یا سایر موارد نشان دهند.

مدیر کنترل بیماری‌های قابل پیشگیری توسط واکسن در بخش بهداشت عمومی شهرستان ایالات متحده گفت که هفته گذشته شهر لس آنجلس رکورد مرگ بر اثر ابتلا به کووید 19 را شکست و به همین دلیل ارائه واکسیناسیون سریع برای سایر شهروندان از اهمیت به سزایی برخوردار است.

البته برای افرادی که با فناوری آشنا نیستند یک کارت کاغذی برای ردیابی واکسیناسیون دریافتی ارائه می‌شود. به طور کلی نگرانی‌هایی درباره ذخیره اطلاعات شخصی و احتمال ایجاد خطر در آن وجود دارد. با این حال Healthvana می‌گوید که این شرکت همه اطلاعات را با حداکثر امنیت ممکن در سرورهای Amazon Web Service ذخیره می‌کند که مطابق با HIPAA است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location