سبد خرید خالی‌ست.
aiortag

 ایرتگ یکی از محصولات پررمزوراز اپل است و مدت‌ها است شایعات زیادی در مورد آن منتشر شده؛ با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل تصمیمی برای معرفی و عرضه این محصول به بازار جهانی نداشته است. در این میان صفحه تنظیم ایرتگ روی آی او اس 14.4 که در مراحل تست بتا قرار دارد دیده شده است.

در بررسی‌های اولیه از آی او اس 14.4 که توسط توسعه دهندگانی که به نسخه‌های بتا دسترسی داشته‌اند تصویری از صفحه تنظیم آی او اس 14.4 منتشر شده است. در این صفحه نشان داده‌شده که کاربر با مراجعه به اپلیکیشن Find My می‌تواند مکان هر یک از ابزارهایی که ایرتگ را به آن‌ها متصل کرده مشاهده کند و از آن طریق امکان بررسی و مشاهده آن‌ها را در هر لحظه داشته باشد.

وب سایت idropnews به صورت انحصاری تصاویری را از این رابط کاربری و مدیریت ابزارهای متصل به آن منتشر کرده که نشان داده کاربران می‌توانند از طریق این بخش به تک تک امکانات دسترسی داشته باشند.

با توجه به این موضوع شرکت اپل احتمالاً هم‌زمان با عرضه نسخه نهایی آی او اس 14.4 و آیپد او اس 14.4 اقدام به آماده سازی و عرضه ایرتگ به بازار می‌کند که در اوایل سال 2021 خواهد بود.

ایرتگ، ابزارهایی برای ردیابی و شناسایی مکان وسایل شخصی نظیر کیف، دسته کلید و سوئیچ است که با اتصال به دستگاه می‌تواند مکان هر چیزی را ردیابی کند. این ردیاب‌ها از طریق اپل آیدی اطلاعات را برای کاربران در اپلیکیشن Find My ارسال می‌کنند و شرکت اپل مدت‌ها است که در حال کار روی این محصولات است تا به شکلی هوشمند امکان مکان یابی را به کاربران ارائه دهد.

ایرتگ ها احتمالاً در ماه ژانویه سال 2021 میلادی آماده معرفی و عرضه خواهد شد و روند استفاده از آن با آی او اس 14.4 روی دستگاه‌های اپل فعال می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location