سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-pro-lite

 شایعات مربوط به ایرپاد پرو لایت نزدیک به یک سال پیش سروصدای زیادی ایجاد کرد و حالا یک خبرگزاری اعلام کرده که این محصول قرار است در نیمه اول سال 2021 میلادی آماده عرضه شود.

بر اساس گزارش وب‌سایت The Elec شرکت اپل تصمیم دارد تا در نیمه اول سال 2021 یعنی نهایتاً تا شش ماه دیگر از ایرپاد پرو لایت به عنوان نسخه‌ای ارزان قیمت از هندزفری‌های ایرپاد پرو رونمایی کند. این وب‌سایت اعلام کرده که اطلاعات منتشرشده در گزارش مربوطه را از تأمین‌کنندگان شرکت اپل در کره جنوبی دریافت کرده است که مشخص شده که این شرکت در حال افزایش سطح سفارش تولید تراشه H1 است تا آن‌ها را در نسخه‌ای خاص و ارزان قیمت‌تر از ایرپادها قرار دهد. در صورت حقیقت داشتن این موضوع می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2021 میلادی و نهایتاً تا چند ماه دیگر ایرپاد پرو لایت را رونمایی و آماده عرضه به بازار کند.

ایرپاد پرو به عنوان نسل اول هندزفری‌های تمام بی‌سیم حرفه‌ای شرکت اپل در سال 2019 آماده عرضه شد. نسل دوم این محصول نیز احتمالاً پس از دو سال از زمان عرضه نسخه پیشین آماده معرفی و عرضه به بازار خواهد شد.

قیمت ایرپاد پرو 2019 احتمالاً پس از معرفی و عرضه نسخه لایت آن در سال 2021 کاهش نسبی را تجربه خواهد کرد. این موضوع توسط برخی از تحلیلگران نیز تائید شده و آن‌ها اعلام کرده‌اند که نزدیک به 20 درصد از قیمت اصلی این محصول کاهش خواهد یافت.

ایرپاد پرو لایت در صورت عرضه، احتمالاً پایانی برای تولید ایرپادهای معمولی سال 2017خواهند بود و اپل به‌طورکلی ظاهر هندزفری‌های خود را تغییر خواهد داد.

ایرپادهای اپل در سال 2016 برای اولین بار معرفی شدند و در سال 2017 آماده عرضه به بازار شدند، نسخه پروی این محصولات در سال 2019 به عنوان اولین هندزفری‌های تمام بی‌سیم حرفه‌ای شرکت اپل آماده عرضه شدند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location