سبد خرید خالی‌ست.
Apple-watch

برای امنیت بیشتر می‌توانید از رمز عبور پیچیده‌ای برای باز کردن قفل اپل واچ خود استفاده کنند.

به طور پیش فرض اپل به کاربران خود اجازه می‌دهد که رمز عبور 4 رقمی را روی اپل واچ و برای اولین بار تنظیم کنند. کد عبور چهار رقمی شاید ساده باشد زیرا فقط 10 هزار ترکیب از آن وجود دارد. در صورتی که برای آیفون خود رمز عبور 6 رقمی استفاده کنید می‌توانید همان کد را برای باز کردن قفل اپل واچ استفاده کرده و بسیار هم مفید خواهد بود.

اگر بهبود رمز عبور امنیتی اپل واچ برای شما جذاب و مهم است، در این مقاله همراه ما باشید تا تنظیم رمز عبور 6 رقمی را برای این ساعت هوشمند به شما آموزش دهیم. 

چطور رمز عبور 6 رقمی را روی اپل واچ فعال کنیم؟

برای راه اندازی یک رمز عبور پیچیده در اپل واچ ابتدا باید یک کد عبور ساده را انتخاب و تنظیم کنید و سپس آن را به کد پیچیده تغییر دهید. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید.

  • 1.با فشار دیجیتال کراون به صفحه اصلی وارد شده و برنامه Setting را پیدا کنیدو روی آن ضربه بزنید
  • 2.در منوی تنظیمات روی Passcode ضربه بزنید
  • 3.در این مرحله روی گزینه Turn Passcode On ضربه زده تا کد عبور 4 رقمی ایجاد شود؛ اما اگر قبلا از رمز عبور ساده استفاده کرده‌اید از این مرحله صرف نظر کنید
  • 4.حالا رمز عبور موقتی چهار رقمی را تایپ و به مرحله بعد بروید
  • 5.در این مرحله روی گزینه simple Passcode ضربه بزنید
  • 6.از شما خواسته می‌شود که کد عبور چهار رقمی خود را به منظور تایید وارد کنید. سپس کد 6 رقمی انتخابی خود را تایپ و روی OK ضربه زده و دوباره وارد کرده تا تغییر مورد نظر تایید شود

قابل ذکر است که می توانید حداکثر تا 10 رقم برای رمز عبور اپل واچ خود انتخاب کنید. در صورتی که گزینه simple Passcode در منوی Passcode خاکستری شده به این دلیل است که شما فعلا از رمز عبور در اپل واچ خود استفاده نمی‌کنید و برای رفع این حالت ابتدا باید از رمز عبور چهار رقمی استفاده کنید تا این ویژگی فعال شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location