سبد خرید خالی‌ست.
M1

MacStadium یکی از جدیدترین و پیشتازترین شرکت هایی است که امکان استفاده از مک مینی 2020 را به عنوان سرورهای اختصاصی خود به توسعه دهندگان ارائه داده است.

MacStadium به توسعه دهندگان اپلیکیشن ها در دستگاه های iOS و مک اجازه میدهد تا از طریق سرورهای خودش بدون نیاز به داشتن یک دستگاه خاص به محیط و رابط کاربری سیستم عامل مک دسترسی داشته باشند و از آن طریق اقدام به اجرا و تست نرم افزارهای مختلف کنند.

مک استادیوم به تازگی سرورهای خودش را مجهز به مک مینی 2020 با پردازنده M1 شده است که امکان اجرا و تست اپلیکیشن های مختلف را به توسعه دهندگان میدهد.

این شرکت در حال حاضر یکی از معدود ارائه دهندگان خدمات است که امکان استفاده از پردازش های ابری مبتنی بر سرورهای مک M1 را به کاربران خود ارائه داده است. کاربران میتوانند با پرداخت هزینه ماهانه یک هاست مبتنی بر پردازنده M1 برای انجام کارهای مختلف خود خریداری کنند و دیگر نیازی به خرید این دستگاه به صورت کامل را نخواهند داشت.

این شرکت در حال حاضر تصاویر مربوط به مک مینی هایی که به صورت سرور ابری ارائه شده منتشر کرده است که نشان دهنده آماده بودن آنها برای ارائه خدمات به کاربران است.

مک مینی های ارائه شده در این سرور ابری با قیمت 99 دلار به صورت ماهانه با کانفیگ 8 گیگ رم و 256 گیگابایت اس اس دی آماده عرضه شده اند. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران شاید نیازی به خرید همیشگی مک مینی برای انجام کارهای مختلف و اجرای و تست نرم افزارها روی پردازنده های M1 نداشته باشند، استفاده از این سرورها برای بهینه سازی و آماده سازی اپلیکیشن های در حال توسعه منطقی به نظر میاید.

چرا که این کار باعث میشود تا کاربران محدودیت زیادی برای اجرای نرم افزارهای مختلف روی یک دستگاه با هر پردازنده ویژه ای نداشته باشند و از طریق ارتباط ریموت بتوانند تمامی کارهای مورد نظر خود را انجام دهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location