سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Car

 مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی اعلام کرده که شایعات اتومبیل اپل و ادعای خبرگزاری رویترز در مورد عرضه این محصول در سال 2024 از نظر او مردود و غیرقابل قبول است.

مینگ چی کو اعلام کرده که اپل تا پیش از سال 2025 هیچ اتومبیل مستقلی را آماده عرضه به بازار نمیکند. او تاکیید کرده که در گذشته بر این باور بوده که اتومبیل اپل در بازه زمانی 2023 تا 2025 آماده عرضه میشود؛ اما حالا اطلاعات مربوط به زمان بندی توسعه و طراحی محصولات این شرکت نشان داده که حتی اگر مدیران اپل مصرانه تمایل به تولید اتومبیل تمام الکتریکی داشته باشند، دست کم تا سال 2025 نمیتوانند این محصول را روانه بازار کنند.

این تحلیلگر ضمن تایید تلاش اپل برای ورود به حوزه خودروسازی تاکیید کرده که اپل احتمالا در بازه 2025 تا 2027 ماشین هوشمند و تمام الکتریکی خود را آماده عرضه میکند.

بازار جهانی توقعات زیادی از اتومبیل اپل دارد، اما مینگ چی کو به سهام داران اپل تاکیید کرده که این شرکت هنوز در بسیاری از حوزه های فنی ساده تر از بازار عقب مانده است. اپل هنوز نتوانسته جایگاه درستی در تولید اسپیکرهای هوشمند به دست بیاورد و هوم پاد و هوم پاد مینی هنوز به جایگاه مورد نظر اپل در بازار جهانی دست نیافته اند.

حتی اگر اپل بخواهد در زمینه تولید اتومبیل های هوشمند نیز فعالیت کند، نیاز به هوش مصنوعی و داده های بسیار قوی تری نسبت به امروز دارد. چالش اصلی اپل از نظر این تحلیلگر به سخت افزار مربوط نمیشود، بلکه این شرکت نیاز به جمع آوری داده های بیشتری دارد که جمع آوری آنها دست کم چهار سال طول خواهد کشید.

این ادعاها در حالی مطرح میشود که خبرگزاری رویترز هفته گذشته ادعا کرده بود که اپل تا سال 2024 تولید اولین ماشین هوشمند خود را آغاز میکند و بسیاری از تحلیلگران نظیر موسسه مالی مورگان استنلی در مورد آن ادعاهایی را مطرح کرده بودند 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location