سبد خرید خالی‌ست.
App-Store

 شرکت اپل تصمیم دارد تا مجموعه‌ای از بازی‌ها را از اپ استور حذف کند و دیگر امکان عرضه آن‌ها را به کاربران دستگاه‌های آیفون و آیپد ندهد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال شرکت اپل به برخی از توسعه دهندگان چینی اعلام کرده که به دلیل عدم ارائه حق انتشار محتوای خود ممکن است بازی‌های آن‌ها را از اپ استور حذف کند. این موضوع مشخصاً به دلیل عدم ارائه مجوزهای قانونی بوده است و مستقیماً روی اپ استوری که کاربران چینی استفاده می‌کنند تأثیر خواهد گذشت. البته این قوانین جدید و برنامه اپل برای حذف بازی از اپ استور ممکن است روی روند عرضه آن‌ها در کشورهای دیگر نیز تأثیر بگذارد.

بسیاری از بازی‌های ارائه شده در اپ استور متعلق به توسعه دهندگان چینی هستند که اطلاعات دقیقی از خود ارائه نداده‌اند. این موضوع باعث شده که شرکت اپل از توسعه دهندگان چینی بخواهد تا اطلاعات هویتی خود را در کنار حق انتشار بازی‌ها تکمیل کنند و در غیر این صورت تا سی و یکم دسامبر به طور کامل این اپلیکیشن‌ها را از اپ استور حذف خواهد کرد.

یکی از عوامل محرک در جریان این برنامه جدید اپل به قوانین سخت گیرانه دولت چین نیز باز می‌گردد. دولت چین از اپل می‌خواهد تا اطلاعات کاملی از اپلیکیشن‌ها و توسعه دهندگان آن‌ها ارائه دهد.

این موضوع هرچند که به صورت مستقیم روی اپ استور ارائه شده روی چین تأثیر می‌گذارد، اما ممکن است در آینده باعث شود تا کاربران در کشورهای دیگر نیز امکان دسترسی به اپلیکیشن‌های پر استفاده را نداشته باشند و دردسرهای بیشتری برای دانلود و نصب آن‌ها پیدا کنند.

چین یکی از بزرگ‌ترین بازارها برای شرکت اپل به حساب میاید و به همین دلیل این کمپانی همکاری کامل با دولت این کشور را انجام می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location