سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 موسسه مورگان استنلی پس از انتشار شایعات مربوط به ماشین اپل اعلام کرده توسط خبرگزاری رویترز اعلام کرده که ورود اپل به صنعت خودروسازی پرسروصداتر از رقبایی نظیر تسلا خواهد بود.

هفته گذشته خبرگزاری رویترز طی گزارشی اعلام کرد که شرکت اپل در سال 2024 به صورت رسمی از اولین نمونه ماشین اختصاصی خود رونمایی می‌کند. در این میان بسیاری از تحلیلگران در مورد این مسئله ادعا کرده بودند که یکی از آن‌ها مورگان استنلی است. مورگان استنلی اعلام کرده که تمایل اپل برای تولید ماشین‌های تمام الکتریکی باعث می‌شود تا میزان درخواست و اعتماد به این محصولات بیشتر شود و به صعود تولید و عرضه این محصولات در بازار جهانی بیشتر شود.

مورگان استنلی تأکید کرده که ورود اپل به این صنعت به شکلی بحرانی تأثیرگذار خواهد بود و در نهایت باعث می‌شود تا حوزه خودروسازی به شکلی عجیب و خاص تغییر کند.

از طرف دیگر این موسسه تأکید کرده که رقبای شرکت اپل در این حوزه وضعیت نابسمانی دارند. به عنوان مثال تسلا به دلیل اتفاقات اخیر و حواشی که ایلان ماسک و محصولات جدیدش ایجاد کرده با افت شدید سهام مواجه شده است. در عین حال اپل تصمیم دارد تا از فناوریهای جدیدی در تولید باتری‌های اتومبیل استفاده کند که همین موضوع باعث می‌شود تا تمایل برای استفاده ازاین گونه از ماشین‌ها افزایش پیدا کند.

اپل از سال 2014 پروژه تایتان را به منظور توسعه ماشین‌های هوشمند راه اندازی کرد و از سال 2017 مجوزهای لازم برای تست قابلیت‌های ویژه این محصولات در خیابان‌های کالیفرنیا را دریافت کرد. اپل در حال حاضر آماده سازی‌های اولیه را برای تولید ماشین‌های هوشمند انجام داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location