سبد خرید خالی‌ست.
iCloud

 شرکت اپل 36 ساعت پس از ایجاد مشکل و قطعی دائمی آیکلود بالاخره مشکلات مربوط به عدم ورود کاربران به این سرویس آنلاین را برطرف کرده است و کاربران از این پس می‌توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند.

بر اساس گزارش وب سایت اپل اینسایدر شرکت اپل ساعت یازده شب شنبه به وقت تهران این مشکل را برطرف کرده است و کاربران برای بار دیگر می‌توانند به آیکلود دسترسی داشته باشند.

این مشکل که از بامداد روز 25 دسامبر 2020 آغاز شده بود، باعث می‌شد تا کاربران امکان دسترسی به سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های مبتنی بر آیکلود را نداشته باشند و نتوانند برخی از دستگاه‌ها نظیر اپل واچ و هوم پادهای جدید را راه اندازی کنند.

در این میان، بخش پشتیبانی اپل از طریق یک توییت اعلام کرده که این مشکل در روز 26 دسامبر توسط اپل شناسایی و در حال برطرف سازی است. در نهایت این مشکل در شب شنبه برطرف شده است و کاربران می‌توانند برای بار دیگر به سرویس‌های خود دسترسی داشته باشند.

قطعی آیکلود علاوه بر اینکه همگام سازی اطلاعات در دستگاه‌هایی نظیر آیفون، آیپد و مک را با اختلال مواجه کرده بود، باعث می‌شد تا کاربران امکان راه اندازی اپل واچ جدید و هوم پاد مینی جدید را نداشته باشند. راه اندازی اولیه برخی از محصولات اپل نیاز به تائید دو مرحله‌ای از طریق آیکلود دارد و این موضوع باعث شده بود تا قطعی آیکلود برای کاربران دردسر بیشتری را ایجاد کند.

گفتنی است که با وجود برطرف شدن مشکلات مربوط به آیکلود شرکت اپل هنوز به صورت رسمی اطلاعاتی دقیق در مورد ریشه بروز آن منتشر نکرده است و معلوم نیست که این مشکل به خاطر چه چیز رخ داده است.

گفتنی است در حال حاضر فعال سازی آیکلود و دستگاه‌های جدید از طریق آن با محدودیت‌های گذشته مواجه نیست و کاربران می‌توانند همانند گذشته در شرایط عادی کارهای خود را انجام دهند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location