سبد خرید خالی‌ست.
App-Store-Commision

اپل اخیراً یک برنامه ویژه برای کسب و کار کوچک را معرفی کرده که در آن توسعه دهندگانی که درآمد خالص سالانه آن‌ها از طریق فروش اپلیکیشن‌ها و خریدهای درون برنامه‌ای به یک میلیون دلار برسد، مشمول کاهش پرداخت نرخ کمیسیون اپ استور تا 15 درصد خواهند شد.

برای توسعه دهندگانی که درآمد خالص سالانه آن‌ها بیش از یک میلیون دلار شود همان نرخ کمیسیون استاندارد 30 درصدی را باید پرداخت کنند.

اوایل این هفته اپل شروع به فرستادن ایمیل به توسعه دهندگان واجد شرایط این برنامه، با توجه به اینکه کاهش نرخ کمیسیون 15 درصدی از اول ژانویه اجرا خواهد شد. برخی از توسعه دهندگان در حال مشاهده نرخ کاهش 15 درصدی برای میزان درآمد خود هستند.

برخی از توسعه دهندگانی که در حال مشاهده نرخ کاهش کمیسیون هستند شامل David Hodge سازنده اپلیکیشن وسایل نقلیه شخص ثالث تسلا و Jacob Gorban توسعه دهنده برنامه ویرایش عکس ImageFramer برای کامپیوتر مک هستند.

اپل ماه گذشته برنامه کسب و کار کوچک را اعلام کرد؛ ضمن اینکهدر حال بررسی اظهارات و ادعای ضد انحصاری شرکت سازنده بازی فورتنایت توسط شرکت اپیک گیمز بود. درآمد خالص سالانه اپیک گیمز از آستانه یک میلیون دلار فراتر رفته ولی او حاضر به پرداخت کمیسیون 30 درصدی نیست.

اپل بر این باور است که این برنامه به نفع اکثریت قریب به اتفاق توسعه دهندگان در اپ استور است. همچنین وب‌سایت اپل دارای یک صفحه برنامه کسب و کار کوچک است که توسعه دهندگان می‌توانند روند ثبت نام را آغاز کرده و جزئیات بیشتری را مشاهده کنند.

اپل انتظار دارد که برنامه کسب و کار کوچک اپ استور بتواند تجارت دیجیتال بیشتری برای مشاغل کوچک فراهم کند تا در برنامه‌های خود سرمایه گذاری کرده و بتوانند یک نرم افزار ابتکاری برای کاربران اپل ارائه دهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location