سبد خرید خالی‌ست.
Zoom

 اپلیکیشن محبوب کنفرانس ویدیویی زوم برای کامپیوترهای مک اپل سیلیکون آماده عرضه شده است و در سند جدیدی که از آن منتشر شده اطلاعاتی در مورد تغییرات این برنامه به‌روزرسانی ارائه شده است.

زوم یک برنامه تماس ویدیویی مبتنی بر ارتباط ابری است که بر اساس آن می‌توان کنفرانس‌های ویدیویی و صوتی مجازی، وبینار، چت‌های زنده، اشتراک گذاری صفحه و سایر قابلیت‌های مختلف را به صورت مشترک در میان تیم‌های کار انجام داد.

قابل ذکر است که به‌روزرسانی اپلیکیشن زوم برای مک اپل سیلیکون شامل یکپارچه سازی تماس ابری با قابلیت چت و تماس، تقویت بازخورد و واکنش‌های غیرکلامی، بالا بردن دست برای میزبان و میزبان مشترک، قابلیت دسترسی به گزارش نظر سنجی در طول جلسه زنده و سایر موارد است.

اگرچه پشتیبانی بومی از اپل سیلیکون بی‌شک کاربران مک بوک ایر و مک مینی M1 را خوشحال خواهد کرد اما نسخه Intel Zoom که تحت شبیه سازی Rosetta 2 اجرا می‌شود به طرز شگفت انگیزی عملکرد خوبی ارائه داده است.

گفته شده که بعد از یک مکالمه 2.5 ساعته عمر باتری مک بوک ایر M1 17 درصد کاهش یافته و بعد از یک مکالمه 36 دقیقه‌ای دوم، عمر باتری 7 درصد افت پیدا کرده است. این یعنی استفاده از اپلیکیشن زوم تقریباً 10-13 درصد از عمر باتری مک M1 را در ساعت مصرف می‌کند.

نکته حائز اهمیت این است که اپلیکیشن زوم با مک‌های مبتنی بر اینتل شناخته شده و به دلیل ارائه آپدیت برای این برنامه، بهره‌وری از انرژی اپل سیلیکون بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

اپل برای انتقال از پردازنده اینتل به اپل سیلیکون به دو سال زمان نیاز دارد که احتمالاً در این مدت تغییرات بسیاری در مک‌های M1 رخ خواهد داد که اپلیکیشن‌ها با پردازنده جدید سازگار شده تا کارایی و عملکرد مک جدید افزایش یابد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location