سبد خرید خالی‌ست.
Apple-iCloud

بسیاری از کاربران دستگاه‌های اپل به تازگی اعلام کرده‌اند که با مشکل احراز هویت اپل مواجه شده‌اند و امکان دسترسی به حساب اپل آیدی و آیکلود خود را ندارند.

در یکی از صفحات بخشی پشتیبانی اپل که کاربران مشکلات خود را مطرح می‌کنند، اعلام شده که یک ارور جدید باعث جلوگیری کاربران از دسترسی به محتوای مختلف می‌شود. تصویر این ارور از طرف برخی از کاربران نیز منتشر شده است که نشان می‌دهد که این مشکل از شب اول کریسمس آغاز شده است و هنوز نیز در بسیاری از نقاط دنیا ادامه دارد.

این مشکل باعث می‌شود تا کاربران امکان مستقیم برای احراز هویت و دسترسی به سرویس‌های رسمی شرکت اپل را نداشته باشند و نتوانند از طریق دستگاه‌هایی نظیر اپل واچ به محتوای داخل آیکلود خود دسترسی داشته باشد.

این مشکل همچنین در تالار گفتمان برخی از وب سایت‌های فعال در حوزه فناوری نیز مطرح شده است. با این حال به نظر می‌رسد که سرورهای فعال سازی دستگاه‌های جدید اپل با مشکل مواجه شده است که در نهایت باعث می‌شود تا کاربران امکان راه اندازی دستگاه‌ها جدید، وارد کردن اپل آیدی در آن‌ها و انجام کارهای مشابه را نداشته باشند.

باوجود این مسئله به نظر می‌رسد که شرکت اپل هنوز پاسخ دقیقی به این موضوع نداده است و معلوم نیست که کاربران تا چه زمانی باید این محدودیت‌ها را تحمل کنند. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این مشکل تا پایان دسامبر ادامه داشته باشد و پس از تعطیلات کریسمس برطرف بشود. یکی از کاربران در تالارهای گفتمان اعلام کرده که این موضوع ممکن است به افزایش سطح درخواست‌ها برای راه اندازی دستگاه‌های جدید مربوط باشد چرا که بسیاری از افراد در فصل تعطیلات کریسمس دستگاه‌های جدیدی را خریداری و آن‌ها را فعال می‌کنند.

گفتنی است که این مشکل در حال حاضر برای بسیاری از کاربران در سراسر جهان رخ داده که ممکن است روی روند کاربری کاربران ایرانی نیز تأثیر بگذارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location