سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Auto

 گزارش‌های مربوط به پروژه ماشین هوشمند اپل دوباره بر سر زبان‌ها افتاده‌ و حالا مدیر عامل اجرایی فولکس واگن اعلام کرده که از این پروژه استقبال می‌کند و به اپل درزمینه تولید این محصولات خوشامدگویی خواهد کرد.

« هربرت دیس» در واکنش به شایعات مربوط به تولید ماشین هوشمند اپل اعلام کرده که این شرکت از رقابت با شرکت‌هایی نظیر اپل استقبال می‌کند و این مسئله را به منزله حضور نوآوری های جدید در صنعت خودروسازی می‌داند.

وب سایت iMore در شبکه اجتماعی لینکداین بحث ماشین هوشمند اپل را با مدیر عامل فولکس مطرح کرده و از او پرسیده که آیا حضور اپل به عنوان یک رقیب جدید را تهدید محسوب می‌کند یا آن را به چشم فرصت در نظر خواهد گرفت که هربرت دیس در پاسخ اعلام کرده که این موضوع را به عنوان شانس جدیدی برای نوآوری در صنعت خودروسازی در نظر خواهد گرفت. 

در شرایطی قرار داریم که رقیب‌های جدیدی در حال تغییر صنعت خودرو سازی هستند و مهارت‌های تازه‌ای را با خود به همراه آورده‌اند. ارزش این رقبای جدید باورنکردنی است و عملاً دسترسی خودشان و ما به منابع جدید را نامحدود خواهد کرد که این موضوع فرصت‌های زیادی را برای ما به همراه خواهد آورد. چالش واقعی برای ما، ابعاد بزرگ‌تری نسبت به صنعت خودروسازی دارد.

من تا پیش از این نیز گفته بودم: در آینده، یک تولید کننده خودرو دوباره به با ارزش‌ترین کمپانی در جهان تبدیل خواهد شد که شاید آن اپل، تسلا یا فولکس واگن باشد.

هربرت دیس

پروژه تایتان برای توسعه ماشین هوشمند اپل از سال 2014 آغاز شده و حالا به نظر می‌رسد که این شرکت در سال‌های آتی اولین محصول از این پروژه را آماده عرضه کند. هفته گذشته خبرگزاری رویترز تأکید کرد که سال 2024 زمان مناسب برای معرفی اولین ماشین اپل خواهد بود و این شرکت پس از آن وارد عرصه تولید ماشین‌های هوشمند نیز خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location