سبد خرید خالی‌ست.
Galaxy

شرکت سامسونگ در آستانه معرفی از گلکسی اس 21 به عنوان پرچم‌دار جدید تلفن‌های هوشمند خود هست و حالا به همین خاطر تبلیغات ضد اپل که از چند ماه پیش آغاز کرده بود را حذف کرده است.

وب سایت 9to5Google به تازگی اعلام کرده که شرکت سامسونگ تبلیغی که مربوط به مسخره کردن آیفون 12 و حذف شارژر از جعبه آن بوده را حذف کرده است. در این تبلیغ سامسونگ صرفاً یک شارژر را به تصویر کشیده بود و زیر آن نوشته بود که مشتریان گلکسی همچنان شارژر را در جعبه دستگاه دریافت می‌کنند. اما این تبلیغ حالا از شبکه اجتماعی فیس بوک و صفحه رسمی حذف شده است.

سامسونگ در این تبلیغات ضد اپل خود به بسیاری از امکاناتی که آیفون 12 به کاربران خود ارائه نمی‌دهد نیز اشاره کرده بود، این تبلیغ به مخاطب اعلام می‌کرد که گلکسی های پرچم‌دار سامسونگ علاوه بر اینکه شارژر را در جعبه دارند، امکان پخش محتوای تصویری با نمایشگر 120 هرتز را به همراه حافظه رم، بازدهی و عمر باتری بیشتر را به کاربران ارائه می‌دهند.

حال سامسونگ این تبلیغ را از صفحه فیس بوک خود حذف کرده است و وب سایت 9to5Google بر این باور است که این موضوع به معنای آن است که شرکت کره‌ای در صدد حذف شارژر از جعبه و بسته بندی گلکسی اس 21 است. در صورت حقیقت داشتن این موضوع شرکت سامسونگ عملاً کاری را از اپل مسخره کرده که پس از مدتی کوتاه آن را تقلید کرده است.

سامسونگ تا پیش از این نیز کارهای مشابهی کرده بود، در مجموعه تبلیغات ویدیویی خود حذف جک 3.5 میلی متری از آیفون 7 به بعد را مسخره کرده بود و دقیقاً خودش نیز همین کار را با سری‌های جدیدگلکسی انجام داده بود. با این حال سامسونگ طرفداران اپل را به عنوان افرادی معرفی کرده بود که باید برای استفاده معمولی از یک دستگاه چندین دانگل را به صورت هم‌زمان به آن متصل کنند. این موضوع باعث شده تا کاربران سامسونگ در آینده دقیقاً با همین مشکل نیز مواجه شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location