سبد خرید خالی‌ست.
Facebook-vs-apple

برخی کارکنان فیس‌بوک بر این باورند که جنگ بین فیس‌بوک و اپل توجیه پذیر نیست و انتقاد زاکربرگ نسبت به ایجاد حریم خصوصی اپ استور را منصفانه و منطقی نمی‌دانند.

اخیراً جنگ بین فیس‌بوک و اپل بر سر انتقاد مارک زاکربرگ از ایجاد برچسب حریم خصوصی در اپ استور توسط برخی کارکنان فیس‌بوک غیرمنصفانه در نظر گرفته شده و آن را رفتاری خودخواهانه می‌دانند.

غول شبکه‌های اجتماعی برای تغییر قوانین حریم خصوصی در اپ استور به اپل حمله کرده زیرا یکی از ارکان تبلیغ در این شبکه اجتماعی دستیابی به حریم خصوصی کاربران است. فیس‌بوک برای تأثیر گذاری هر چه بیشتر انتقادش به عملکرد اپل در آگهی‌های روزنامه‌ای تمام صفحه، بنرهای درون برنامه‌ای و کمپین‌های دیگری این وضعیت را منتشر کرده است.

پیام فیس‌بوک این است که حفظ حریم خصوصی در آینده به بسیاری از مشاغل آسیب می‌زند اما ظاهراً کارکنان او این نظر را قبول ندارند.

پیام جالب یک مهندس در پاسخ به پست داخلی «دنی لوی» مدیر تبلیغات فیس‌بوک به این شرح است « حس می‌کنم که ما سعی داریم تا با پنهان شدن پشت مردم با یک پیام دلسوزانه، انجام یک کار بد را توجیه کنیم.» برخی دیگر از کارکنان می‌گویند که « موضع ما در مورد حمایت از مشاغل متفاوت می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.»

«گراهام مود» معاون اصلی بازاریابی محصولات فیس‌بوک در پاسخ به اظهارات کارکنان گفته که خط مشی شرکت در مورد تأثیرات حریم خصوصی اپل کاملاً شفاف و واضح بوده و مشاغل کوچک از این بابت تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

او در پاسخ به این سؤال که چرا فیس‌بوک حق انتخاب ردیابی به کاربران نمی‌دهد، گفت که این مربوط به بازاریابی اپل است که با استفاده از این فرصت بتواند تصمیم بگیرد تا اینترنت حتی فراتر از محصولات اپل چگونه کار کند. همچنین این ویژگی حریم خصوصی می‌تواند تا 60 درصد بر درآمد فیس‌بوک از تبلیغات تأثیرگذار باشد.

جنگ بین فیس‌بوک و اپل توسط بسیاری از شرکت‌های فناوری و گروه‌های صنعتی مورد انتقاد گرفته است. گفتنی است که اپل مهلت قابل ملاحظه‌ای تا اوایل سال 2021 به فیس‌بوک داده که در مدل کسب و کار خودش تغییری ایجاد کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location