سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-TWRP

 شرکت اپل طبق وعده‌های پیشین خود اقدام به عرضه نسخه‌ای از آیفون مخصوص هکرها به شرکت‌های امنیتی کرده است.

اپل در ماه جولای سال 2020 میلادی اعلام کرده بود که تصمیم به عرضه نسخه‌ای خاص از دستگاه‌های خود به عنوان ابزاری مناسب برای تحقیقات امنیتی دارد و تصمیم دارد تا آن‌ها را به هکرهای تائید شده تحویل دهد تا از آن طریق پشتیبانی دقیقی در زمینه حفظ اطلاعات و امنیتی آیفون‌ها صورت گیرد.

اپل در فاز اول به برخی از محققین امنیتی آیفون مخصوص هکرها را ارائه داده و طی آن اعلام کرده که این دستگاه‌ها برای انجام تمامی کارهای مبتنی بر هک یا نفوذ و تست‌های مختلف آماده هستند. در این برنامه مشخص شده است که آیفون ارائه شده، قرار نیست برای همیشه در اختیار محققین امنیتی باشد و اپل آن‌ها را صرفاً برای یک سال به آن‌ها قرض داده است.

هدف اپل از تحویل این آیفون‌ها امکان بهتر برای محققین امنیتی در زمینه توسعه ابزارهای ویژه ضد هک بوده است و اپل این دستگاه‌ها را تنها به افرادی خاص تحویل می‌دهد. اپل در تلاش است تا با ارائه این تلفن‌های هوشمند خاص سطح امنیت سیستم عامل آی او اس را افزایش دهد و محققین بتوانند ابزارهایی ویژه را برای افزایش سطح امنیت دستگاه‌ها در این زمینه توسعه دهند.

آیفون مخصوص هکرها که توسط اپل ارائه شده، محدودیت‌های کمتری نسبت به دستگاه‌های تحویل داده شده به مصرف کنندگان دارد و امکاناتی بیشتر برای نفوذ به آسیب پذیری‌های احتمالی را در آن تعبیه شده است. محققین برای نفوذ به اطلاعات و داده‌های ریشه‌ای نرم افزار این آیفون‌ها نیازی به جیلبریک ندارند و می‌توانند کارهای مختلف را با کمترین چالش ممکن انجام دهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location