سبد خرید خالی‌ست.
PS5NIC

گزارش‌های اخیر منتشر شده از فروشگاه‌های فیزیکی آمریکا و برخی دیگر از کشورها نشان داده که موجودی کنسول نسل نهمی شرکت سونی در حال افزایش است و کاربران می‌توانند این محصول را دوباره از بازار خریداری کنند. این موضوع ممکن است به کاهش قیمت پلی استیشن 5 در بازار جهانی منجر شود.

تا پیش از این مشخص شده بود که موجودی پلی استیشن 5 در بسیاری از بازارها رو به کاهش است و این موضوع در نهایت باعث شد تا قیمت جهانی این محصول افزایش داشته باشد و در نهایت عرضه آن در بازار سیاه بیشتر شود. قیمت پلی استیشن 5 با وجود برچسب 500 دلاری در بازارهای رسمی در بسیاری از وب سایت‌های فروش آنلاین نظیر آمازون به 1500 دلار رسیده بود و کاربران در برخی از کشورها بین سه تا چهار برابر قیمت واقعی را برای خرید این محصول پرداخت کرده بودند.

از طرف دیگر سونی اعلام کرده بود که فعلاً پتانسیل لازم را برای پاسخ دادن به حجم بالای تقاضای این کنسول در بازار جهانی ندارد و فعلاً امکان عرضه دوباره آن را ندارد که این مسئله نیز افزایش قیمت پلی استیشن 5 را در بازار سیاه تثبیت کرده بود.

اما حالا گزارش منتشر شده در وب سایت Gamespot حاکی از آن است که بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی نظیر آمازون، «بست بای» و گیم استاپ فروش دوباره پلی استیشن 5 را از طریق منابع رسمی شروع کرده‌اند که این موضوع می‌تواند قیمت نهایی این محصول را به همان برچسب 500 دلاری بازگرداند.

در صورت صحت داشتن این موضوع و تداوم تولید و افزایش موجودی کنسول در بازار جهانی پیش بینی می‌شود که قیمت آن در بازار کشورهای مختلف نظیر ایران نیز به همان کانال 500 دلار بازگردد و کاربران بتوانند با قیمت واقعی این محصول را خریداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location