سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-5G

موسسه تحقیقاتی تحلیلی و آماری کانترپوینت می‌گوید آیفون 12 بیشترین فروش را در میان گوشی‌های هوشمند 5G در ماه سال 2020 میلادی داشته است.

کانترپوینت اشاره کرده که آمار فروش برای آیفون 12 و 12 پرو متفاوت است. آیفون 12 توانسته 16 درصد از سهم بازار جهانی را از آن خود کند؛ درحالی که این میزان برای آیفون 12 پرو تنها 8 درصد است. نزدیک‌ترین رقیب برای آیفون، سامسونگ گلکسی نوت 20 الترا 5G است که فقط 4 درصد از سهم بازار فروش گوشی‌های 5G را به خود اختصاص داده است. سپس سه مدل از گوشی‌های هواوی، دو مدل از Oppo ones و دو مدل دیگر از محصولات سامسونگ در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند.

کانترپوینت به چندعامل مهم برای موفقیت آیفون 12 در بین گوشی‌های 5G اشاره می‌کند که تقاضای زیاد برای گوشی‌های هوشمند 5G به خصوص آیفون عامل اصلی آن بوده و منجر به فروش بالای این محصولات شده است. ناگفته نماند که تبلیغات قدرتمند در رشد تقاضای زیاد این گوشی هوشمند به خصوص در ایالات متحده بسیار مؤثر بوده که شامل بیش از یک سوم فروش آیفون 12 و 12 پرو در یک ماه بوده است. همچنین برخی از شرکت‌های مخابراتی که با اپل همکاری می‌کنند، آیفون 12 را همراه با برنامه‌های تجاری و نامحدود و به صورت قسطی یا مجانی ارائه داده‌اند.

چین و ژاپن با تقاضای اولیه بالا برای آیفون 12 در مقایسه با سایر گوشی‌های 5G موجود در منطقه مواجه بودند، از طرفی آیفون 12 در بیش از 140 کشور وجود دارد که تأثیر به سزایی در فروش هر چه بیشتر آیفون دارد.

آیفون 12 احتمالاً در سال آینده هم فروش خوبی خواهد داشت؛ همچنان‌ که سه ماهه چهارم سال جاری میلادی تقاضا بالا بوده، به خصوص که مقارن با فصل فستیوال‌ها در دسامبر بوده است. یک دلیل مهم دیگر برای فروش قدرتمند اپل ارائه بخش‌های ویژه که ASP جهانی یاعرضه سرویس‌های اپلیکیشن را افزایش داده است.

قابل ذکر است که آیفون 12 و 12 پرو در ایالات متحده از فناوری mmWave 5G پشتیبانی می‌کنند و اپل قرار است برای نسخه سریع‌تر آن سرمایه گذاری کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location