سبد خرید خالی‌ست.
whatsapp

 واتساپ در حال حاضر یکی از پراستفاده‌ترین پیام رسان‌ها میان کاربران سراسر جهان و البته ایران است. در این میان استفاده از قابلیت ارسال پیام به خود در واتساپ یک آپشن کاربردی به حساب میاید که در صورت امکان استفاده از آن نیاز مهمی از کاربران برطرف خواهد شد.

قابلیت ارسال پیام به خود در واتساپ به صورت پنهان عرضه شده و کاربران زیادی ممکن است این موضوع را ندانند. با این حال این کار امکان پذیر است و می‌توان تنها با انجام یک کار ساده اقدام به اجرای چنین کاری کرد.

پس از فعال سازی این قابلیت می‌توانید هر یک از پیام‌ها را به خود فوروارد کنید و حتی آن‌ها را بعداً به دیگران نیز ارسال کنید. این موضوع دقیقاً همانند پیام رسان تلگرام است که امکاناتی ویژه را برای ذخیره سازی پیام‌ها به شما می‌دهد که می‌توانید پیام‌های پر استفاده خود را از طریق آن پیدا کرده و به آن‌ها دسترسی داشته باشید. 

چگونه پیام‌های واتساپ را به خودمان ارسال کنیم؟

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند کار ساده را از طریق تلفن هوشمند خود یا دستگاه‌های دسکتاپ انجام دهید تا این قابلیت برای شما فعال شود.

  • 1.ابتدا چت یکی از دوستان خود را باز کنید، شما باید یک آدرس را در چت واتساپ وارد کنید که به درد مخاطب شما نخواهد خورد.(شما میتوانید این کار را در یک مرورگر نیز انجام دهید و نیازی لزوما به چت یکی از مخاطبین ندارید(
  • 2.آدرس wa.me/+98********** را وارد کنید. به یاد داشته باشید که جای ستاره‌ها باید شماره واتساپ خودتان را بدون صفر وارد کنید. به فرض مثال wa.me/+98123456789
  • 3.آدرس را ارسال کنید
  • 4.پس از انجام این کار روی آدرس اینترنتی تپ یا کلیک کنید
  • 5.وارد مرورگر شده و پس از آن گزینه Continue to Chat را بزنید
  • 6.حال بخش ارسال پیام به خود برای شما فعال می‌شود

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام
لطفا آموزش پیام به خود در واتساپ را با تصویر آموزش بدین ممنون

  Attachments
  1. جهانبخش
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location