سبد خرید خالی‌ست.
iOS-15

 شایعه اخیر منتشر شده بر این پایه است که شرکت اپل در توسعه آی او اس 15 برای خاموش شدن آیفون نیاز به فیس آیدی خواهد داشت.

اکانت اینستاگرامی Techlimited که درزمینهٔ انتشار شایعات مختلف در مورد محصولات اپل فعالیت می‌کند، اخیراً اعلام کرده که شرکت اپل ممکن است در توسعه آی او اس 15 یک سد امنیتی جدید را برای خاموش کردن دستگاه استفاده کند.

این سد امنیتی باعث می‌شود که در زمان خاموش شدن دستگاه از کاربران درخواست می‌کند که از طریق فیس آیدی، تاچ آیدی یا رمز عبور هویت خود را احراز کنند و در غیر عدم احراز هویت دستگاه خاموش نمی‌شود.

اپل از همین حالا از قابلیت Find My در آیفون‌ها استفاده می‌کند تا دستگاه‌های دزدیده شده یا گم شده را ردیابی کند. با این حال این قابلیت در زمانی کار می‌کند که آیفون خاموش نشده باشد و امکان دریافت موقعیت مکانی خود و ارسال آن را از طریق اینترنت و سرویس Find My داشته باشد. با این حال در صورتی که دستگاه خاموش شود، امکان مکان یابی برای کاربران وجود نخواهد داشت.

گفتنی است که این قابلیت صرفاً به صورت شایعه منتشر شده است و منابع خبری مختلف اطلاعات دقیقی در مورد عرضه آن در نسخه‌های بعدی آی او اس نداده‌اند. هیچ یک از افشاگران تائید شده اطلاعات محصولات اپل، این گزارش را تائید نکرده‌اند و نمی‌توان این موضوع را به صورت صد درصد تائید کرد.

با این حال در صورت صحت داشتن این شایعه یک لایه امنیتی بیشتر برای حفظ دستگاه و اطلاعات آن به کاربران ارائه خواهد شد که از آن طریق کاربران می‌توانند مکان دستگاه‌های خود را پیدا کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location