سبد خرید خالی‌ست.
5

تیم طراحی ایرپاد مکس طی مصاحبه‌ای برخی نقطه نظرات خود را راجع به هدفون‌های روگوشی جدید اپل ارائه دادند.

طبق اظهارات Evans Hanky طراح صنعتی محصولات اپل که یکی از اعضای تیم طراحی ایرپاد مکس هم بوده؛ زمان زیادی صرف توسعه این محصول جدید اپل شده تا صدها نمونه اولیه از آن ساخته شود. او می‌گوید اپل ایده های مختلف را بارها و بارها تست کرده تا در نهایت بتواند ایرپاد مکس را با ظاهر کنونی روانه مرحله تولید کند.

وی در ادامه توضیح داده که ابتدا یک اتصال قوی، محکم و قابل انعطاف برای دو هدفون ایجاد شد و سپس به بررسی شکل و مواد نهایی قابل استفاده پرداخته شد. همچنین اشاره شده که اپل موادی را انتخاب می‌کند که در زمان استفاده احساس راحتی برای کاربر ایجاد کند. داخل کاپ هر یک از گوشی‌ها یک بالشتک نرم به کار رفته که از طریق مگنت به بخش جلویی درایورها متصل یا جدا می‌شود.

تیم طراحی ایرپاد مکس می‌گوید همان موادی که معمولا در پوشیدنی‌ها به کار می روند و با آنها احساس راحتی می‌کنید برای این دستگاه انتخاب می شود. از پارچه‌های نرم، خالص و طبیعی استفاده می‌شود و مواد تقلبی مثل وینیل یا چرم مصنوعی در ساخت این دستگاه به کار نرفته است.

در طراحی کیس ایرپاد مکس نیز توضیح داده شد که این کیس برای کسانی که زیاد سفر می روند کاربر زیادی دارد و امکان ذخیره باتری تا زمان بیشتر را فراهم می‌کند. با اینکه کیس‌های ایرپاد مکس خیلی بزرگ و دست و پا گیر هستند ولی برای کسانی که دائما در رفت و آمد هستند، قرار دادن ایرپادها در یک کیس بسیار مهم است و به همین دلیل برای ذخیره سازی انرژی کاربرد فوق‌العاده‌ای دارد.

ساختار کیس ایرپاد مکس به گونه‌ای است که یک ورق در چند جا بریده و محکم شده و سه بعدی می‌شود. وقتی کاپ گوش چرخانده می‌شود و در جای خود قرار می‌گیرد، هدبند خارج از کیس و شکل اصلی خود را حفظ کرده و پوشاندن آن ضرورتی ندارد.

مشخص است که طراحی ایرپاد مکس و کیس آن کاملا کاربردی و هدفمند بوده به طوری که کاربر به راحتی و بدون احساس خستگی بتواند ساعت‌ها از آن استفاده کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location