سبد خرید خالی‌ست.
Primier-for-mac

شرکت ادوبی به تازگی نسخه بتای پریمیر برای اپل سیلیکون را به همراه چند نرم‌افزار حرفه‌ای دیگر آماده عرضه کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در اسناد پشتیبانی شرکت ادوبی، این اپلیکیشن‌ها قرار است در آینده نزدیک آماده عرضه برای اجرا به صورت بومی روی کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون شوند. نسخه بتای پریمیر برای اپل سیلیکون در کنار ادوبی آودیشن و ادوبی Rush آماده عرضه می‌شوند.

ادوبی نسخه پریمیر پروی پریمیر برای اپلی سیلیکون را آماده عرضه به کاربران می‌کند تا اجرا و استفاده از نرم‌افزارهای مختلف از طریق آن با محدودیت‌های زیادی همراه نباشد.

تا پیش از این اجرای نرم‌افزار فتوشاپ از طریق اپل سیلیکون به صورت بومی فراهم شده بود و حالا در توسعه نسخه‌های جدید دیگر نرم‌افزارهای عرضه شده توسط ادوبی نیز آماده اجرا به صورت بومی روی کامپیوترهای اپل سیلیکون خواهند شد.

گفتنی است که ادوبی استفاده کدک‌های رسمی اپل را که نسخه‌های جدید مک او اس و آی او اس ارائه داده را در اولویت قرار داده است و بر اساس آن‌ها نرم‌افزارهای خود را به روز رسانی می‌کند. این کدک‌ها شامل H.264 و HEVC و ProRes می‌شوند که از طریق آن‌ها کاربران می‌توانند امکانات بهتری برای ساخت محتوای رسانه‌ای با کیفیت در دست داشته باشند.

اپل به تازگی کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های شخصی سازی شده اپل سیلیکون را آماده عرضه کرده است و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های توسعه دهنده نرم‌افزارهای کاربردی هنوز به طور کامل برای عرضه نسخه‌های سازگار با نرم‌افزارهای ویژه خود آمادگی کامل را نداشته باشند. با این حال پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک امکان نصب نرم‌افزارهای مختلف از طریق کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون به صورت بهینه‌تر فراهم شود و کاربران این کامپیوترها امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location