سبد خرید خالی‌ست.
Po4st-Thumbnail-Recovered

 با عرضه پردازنده جدید اپل سیلیکون در کامپیوترهای جدید شرکت اپل، نسخه جدید مرورگر مایکروسافت اج و فایرفاکس برای کامپیوترهای مک M1 ارائه شده است.

موزیلا فایرفاکس 84 با پشتیبانی بومی برای مک M1 منتشر شده است. مرورگر فایرفاکس با قابلیت‌های مهم، امکانات و سرعت بالا و بسیار قدرتمند و امن ارائه می‌شود. این مرورگر برای برخی از کاربران کاربردی است و به دلیل کیفیت و کارایی زیاد برای مک M1 استفاده می‌شود.

پشتیبانی بومی پردازنده‌های اپل سیلیکون جدید برای دستگاه‌های macOS که موجب بهبود عملکرد نمایشی آن می‌شود از طریق ارائه فایرفاکس 83 برای مک M1 امکان پذیر شده است. فایرفاکس با سرعت 2.5 برابر عرضه شده و به همین دلیل اپلیکیشن‌های وب هم دو برابر پاسخگو هستند.

وب رندر برای مک او اس بیگ سور، دستگاه‌های ویندوز با GPU اینتل نسل ششم و لپ تاپ‌های با پردازنده اینتل قابل اجرا در سیستم عامل ویندوز 7 و 8 ارائه می‌شود. فایرفاکس 84 آخرین نسخه برای پشتیبانی از Adobe Flash است.

فایرفاکس برای مک‌ بوک ایر و مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه M1 و مک مینی با تراشه M1 عرضه می‌شود.

مرورگر مایکروسافت اج برای مک M1 با پشتیبانی بومی پردازنده اپل سیلیکون در Canary Channel قابل دسترسی است.

همچنین این مرورگر را می‌توان از طریق وب سایت رسمی Microsoft Edge و بخش کاربران اینسایدر دانلود کرد. قابل ذکر است که مرورگر مایکروسافت اج سهم مهمی از بازار مرورگرهای اینترنتی را در چند ماه گذشته به خود اختصاص داده است.

مک بوک‌های جدید اپل با پردازنده اپل سیلیکون و مبتنی بر معماری ARM عرضه می‌شوند. پردازنده جدید با سرعت و قدرت بالا ارائه شده و قرار است جای پردازنده اینتل را بگیرد. با عرضه تراشه M1 شرکت‌های زیادی سعی در ارائه نرم افزارهای سازگار با معماری ARM و پردازنده اپل سیلیکون دارند. یکی از آنها مایکروسافت است که نسخه مخصوص مرورگر اج را برای مک M1 منتشر کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location