سبد خرید خالی‌ست.
Cyberpunk

 برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که فایل‌های سیو سایبرپانک 2077 در صورت افزایش حجم خراب می‌شوند و آن‌ها دیگر به سیوهای خود دسترسی ندارند.

سایبرپانک 2077 پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد و در ابتدا با موج بزرگی از انتقادها بر سر عدم کارکرد درست روی کنسول‌های نسل هشتم و کامپیوترهای شخصی مواجه شد؛ تا حدی که شرکت سونی تصمیم به حذف آن از پلی استیشن استور گرفت و پس از آن نیز اقدام به پس گرفتن بازی از طرف کاربران شد. حالا گزارش‌های منتشر شده خبر از وجود یک باگ جدید می‌دهند که در صورت افزایش حجم فایل سیو سایبرپانک 2077 به بیشتر از هشت مگابایت، تمام سیوهای بازی از بین می‌رود و کاربران امکان دسترسی به کارهای انجام شده قبلی خود را نخواهند داشت.

این در حالی است که سی دی پراجکت رد در حال حاضر دو هات فیکس جدید را برای برطرف کردن برخی از مشکلات منتشر کرده است و حتی اعلام کرده که در آینده حجم بیشتری از آپدیت‌ها را برای برطرف کردن مشکلات نرم افزاری منتشر می‌کند. اما حالا مشخص شده که کاربران برای دسترسی به این آپدیت‌ها باید زمان بیشتری را صرف کنند و در این بازه زمانی ممکن است سیوهای آن‌ها نیز از بین برود و آن‌ها امکان بازیابی سیو بازی‌ها را ندارند.

وب سایت Eurogamer اعلام کرده که این مشکل برای بسیاری از کاربران ایجاد شده است که در صورت افزایش دیتای سیو به بیشتر از هشت مگابایت مشکلی بزرگ برای کاربران ایجاد می‌شود که از آن طریق امکان اجرای بازی‌ها در وضعیت گذشته را نخواهند داشت و این موضوع برای بسیاری از کاربران دردسرهای ویژه‌ای را ایجاد کرده است.

به نظر می‌رسد که افشای اطلاعات بیشتر در مورد باگ‌های سایبرپانک 2077 تا جایی پیش رفته که این بازی را به یک شکست بزرگ در دنیای بازی‌های ویدیویی تبدیل کرده و دیگر نمی‌توان اعتماد کاربران و گیمرها را برای خرید این بازی جلب کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location