سبد خرید خالی‌ست.
_20201221-114117_1

 بنابر گزارش وب‌سایت Sketchy Report اپل احتمالا اتومبیل هوشمند خود را در سال 2021 آماده رونمایی کند. در این گزارش آمده که ماشین اپل به مراحل پایانی توسعه خود نزدیک شده است.

طبق گزارش منتشر شده از وب‌سایت تایوانی Economic Daily News، مدیران ناشناس در کارخانه‌های تولیدی تایوان ادعا کرده‌اند که ماشین الکتریکی اپل در سه ماهه سوم سال 2021 عرضه خواهد شد.

این گزارش تایید می‌کند که تولیدکنندگان تایوانی در حال آماده شدن برای ساختن قطعات ماشین اپل در سه ماهه دوم سال آینده هستند؛ ضمن اینکه اپل به طور مخفیانه در حال آزمایش کردن ده‌ها نمونه اولیه از سیستم خودران خود در جاده‌های کالیفرنیا است.

اپل در سال 2017 مجوز اتومبیل‌های خودران را از سازمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا California's DMV برای آزمایش ماشین‌های خودران دریافت کرده و در همان سال مشاهده شد که با نصب اسکنر LiDAR بر اس‌یو‌وی‌های لکسوس آزمایش را انجام دادند.

مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل می‌گوید در حالی که منابع بسیاری ادعا می‌کنند ماشین اپل بین سال‌های 2023 و 2025 عرضه خواهد شد ولی گزارشی از یک فرد ناشناس در یک کارخانه تولیدی بزرگ تایوانی نقل می‌کند که ماشین اپل در سپتامبر 2021 عرضه می‌شود.

قابل ذکر است که احتمالاً به دلیل همه‌گیری کرونا جدول زمان‌بندی عرضه ماشین الکترونیکی اپل تغییر کرده باشد. اوایل ماه جاری گزارشی از Digitimes ادعا کرده که اپل در حال مذاکرات مقدماتی با تأمین کنندگان لوازم الکترونیکی خودرو است و این نشان می‌دهد که پروژه ماشین اپل هنوز در مراحل اولیه به سر می‌برد. همچنین این گزارش افزوده که کارخانه تولید کننده تراشه TSMC در حال کار کردن روی تراشه خودران اپل است.

همچنین گزارش‌های زیادی منتشر شده در مورد اینکه اپل در حال توسعه یک ماشین تمام عیار است یا در حال کار کردن روی فناوری رانندگی خودکار و هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه است. بنابر گفته مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ، John Giannandrea مدیر هوش مصنوعی اپل اخیراً هدایت این پروژه را بر عهده گرفته است.

در آخرین گزارش‌ها نشان داده شده که احتمالاً اواخر سال 2021 ماشین اپل پیش نمایش شود و عرضه آن به سال بعد موکول شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location